На скільки років намотає собі строк іменинник Гудманян?

Чер.13.2019. / Коментарів: 2

Сьогодні своє день народження святкує людина, яка заслуговує на епітети, що починаються на най.

Найкорумпованіший, найпідліший, найтупіший проректор з навчальної роботи за всю історію Національного авіаційного університету.

Підібрав його свого часу колишній ректор В.Бабак аж у Ужгороді. І за якихось 15 років, працюючи винятково в університеті  Артур Грантович став доларовим мільйонером (декларація).

Гудманян Артур Грантович

Але сьогодні про найсвіжіший злочин від іменинника і його патрона.

Не всі знають про те, що вже 2 роки університет не змінює штатного розпису. Тобто, штат викладачів, які провадять навчальний процес, залишається незмінним.  Хоча протягом двох років змінювалися і умови оплати праці згідно з Постановою Кабміну, і кількість студентів змінювалася.

Фактом є те, що на більшості кафедр викладачі виконують обсяг навантаження, який є вищим гранично встановленої норми. І мова йде не лише про 50 зайвих годин, які Гудманян навісив на кожного викладача і в порушення закону переніс їх на другу половину дня.

Є кафедри, де викладачі додатково виконують на 0,25, 0,5 і навіть на 0,75 ставки більше норми. Хоча зарплату отримують за 1,0 ставки.

Для чого робить це Гудманян і Ісаєнко. Для того, щоб не доплачувати викладачам зі спецфонду за перевиконання, незважаючи на те, що контрактники платять справно.

Іншими словами, всі години, які виконуються зверх державного замовдення, повинні оплачуватися зі спецфонду. Якщо норма студентів на одного викладача становить 12-17, то реально сьогодні на викладачів деяких кафедр НАУ припадає до 30 студентів.

Все, що “економиться”, якраз і йде на «дурне в турне», на надвисокі зарплати адміністрації, на міфічні ремонти, гроші на які осідають в кишенях ісаєнків, андрієвських,  гудманянів, вовків, вінецьких, замість того, щоб були виплачені викладачам.

Так що нагадуємо нешанованому імениннику, що завдяки його винятковій не фаховості університет живе без законного навчального навантаження, у кримінальному полі.  

А це тягне на реальний строк, чого працівники  НАУ  йому щиро бажають.

Нехай свій 60-літній ювілей іменинник зустріне на тюремних нарах! Йому тамтешні мешканці будуть дуже раді!


Коментарів 2 Додати коментар

  • Реально все так и есть. У доцента с учётом второй половины дня должно быть 1548 часов. У многих перевыполнение от 200 до 500 часов, потому что выполняют работу, которая идёт сверх нормы. Заставили переделывать Инд. Учебный план преподавателя, чтобы не было отображено перевыполнение за которое надо платить. Почему должны скрывать свои часы за свою же работу?! Мы что рабы?! Они там на втором этаже охренели. Думаю, охренеют больше от удивления, если преподаватели устроят забастовку массовую на то время, пока руководство не соизволит производить оплату за реальный труд, который каждый из нас вкладывает. В министерство и прокуратору бесполезно писать. Разве что сделать огласку через СМИ, в том числе ТВ.

    • Прибиральницям, які прибирають гуртожитки – неоплачують їх труд, заставляють безплатно прибирати гуртожитки прибиральниць які роблять свою роботу в корпусах. Викладачів натягують, неоплачують їм за перевиконану роботу! Студенти не отримують нормальних умов проживання… і т.д. Адмінка тим часом відпочиває, отримує гарні зарплати! Що ж! Гарно всім дня!

Залишити коментар