НАБУ завершило досудове слідство у вимаганні взятки в.о. ректором та його поплічниками

Гру.30.2016. / Коментарів: 2

Детективами НАБ України під процесуальним керівництвом прокурорів САП завершено досудове слідство у кримінальному провад…

Опубликовано Назаром Холодницьким 29 декабря 2016 г.

Детективами НАБ України під процесуальним керівництвом прокурорів САП завершено досудове слідство у кримінальному провадженні за підозрою колишнього виконувача обов’язків ректора Національного авіаційного університету (НАУ), керівника адвокатського об’єднання та колишнього високопосадовця Збройних Сил та органів державної безпеки України, генерал-майора у відставці, у вимаганні та отриманні 26.08.2016 неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, а також умисному невиконанні судових рішень про поновлення на роботі незаконно звільнених працівників університету.

Зібрані детективами докази визнано антикорупційними прокурорами достатніми для складання та направлення до суду обвинувального акту.

Після завершення виконання вимог ст. 290 КПК України (ознайомлення стороною захисту та потерпілих із матеріалами досудового розслідування) обвинувальний акт буде спрямовано до суду.

Нагадаю, 26.08.2016 безпосередньо після отримання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі – 100 000 євро від колишнього працівника Національного авіаційного університету за поновлення його та інших незаконно звільнених працівників, затримано виконувача обов’язків ректора вказаного університету та керівника одного із адвокатських об’єднань міста Києва.

У подальшому за результатами проведеного досудового розслідування у листопаді 2016 року встановлено особу, яка організувала та керувала вчиненням указаного злочину, яким виявився колишній високопосадовець Збройних Сил та органів державної безпеки України, генерал-майор у відставці.

Крім цього, за результатами досудового розслідування встановлено, що до вказаних подій колишній виконувач обов’язків ректора зазначеного навчального закладу протягом 2016 року умисно із особистих мотивів не виконував судові рішення, які набрали законної сили, щодо поновлення низки незаконно звільнених працівників університету.

ДАЛІ БУДЕ СУД…


Коментарів 2 Додати коментар

  • Навіть не хочеться коментувати. Скоріше б відбулося слідство ще по квіту та гриневич. Для цього треба колективни

  • Збирають підписи від працівників про розвал роботи університету для колективного позову до прокуратури проти Квіта, Гриневич, Шарова, Ковтунця за знищення одного з кращих вузів, за підрив авіаційної галузі. Це буде нечуваний в історії процес, коли весь колектив підпишеться під заявою. Терпінню прийшов кінець. Професори звільняються зв власним бажанням, бо соромляться, що ними керують не просто люди без будь-якої освіти, а ще й аферисти, кримінальні злочинці, громадяни з іноземними паспортами. Це злочин державного масштабу і кара буде відповідна, скільки б слідство не працювало. Міністр освіти очолює злочинне угрупування. Таке може бути лише в Україні. Схаменіться, пані Гриневич, бо з вас буде особливий “спрос” і відповідний термін.

Залишити коментар