Набиті кишені важливіші за здоров’я людей

Скоро до Ісаєнка приліпиться прізвисько «Везунчик». Бо все, за що береться, потім смердить. Університет падає у всіх рейтингах. Зарплата у «мачачучецької команди» росте, як на дріжджах, а у викладачів зменшується. Навчальний процес зруйнований. Гуртожитки закриваються. А гроші – вимиваються підручними екс-нардепа Д.Андрієвського.

Здавалося б, Вова, ну не кради ти все, залиш хоч трошки для людей, для університету, на ремонти та найнеобхідніше. Та ні. Не хоче. Все в сім’ю.

Скільки разів йому говорили – Вова, зроби щось зі старими деревами, бо їм по70-80 років. Ніби й сам біолог, та Саша-турЫст колись захищався по безпеці життєдіяльності. Старе дерево падає! Може когось покалічити!

Так і сталося! Впало дерево, не стало сил спостерігати щодня ботоксне чмо, яке в супроводі охорони вдає з себе «інноваційного» керівника.

img_20200609_131100_802

Але накрило своїми сплаканими кронами замість Ісаєнка і його посіпак однгого викладача і двох студентів.

Охорона бігає як ошпарена, Роза, і Сімон-рецидивіст і вся злодійська команда тепер думають як закрити питання з поліцією. Бо знову відкрите кримінальне провадження. А відповідальність повинен нести Ісаєнко особисто.

А для закриття питання потрібні гроші. І знову з бюджету університету. Немішаєвський жлоб ніколи своїх не віддасть.

P.S. Янукович також мав би задуматися після того, як йому вінок на голову впав. Краще сам піди, Вова!


Залишити коментар