Начальник служби охорони НАУ відзначився, Сицилія у 80-х

Бер.25.2017. / 1 коментар

Друзі!
Не можу оговтатися від чергової новини. У нас в університеті і далі як на Сицилії у 80-х)
Поспілкувавшись зі свід…

Опубликовано Yaroslav Kozachok 25 марта 2017 г.

Друзі!
Не можу оговтатися від чергової новини. У нас в університеті і далі як на Сицилії у 80-х)
Поспілкувавшись зі свідками викладаю перебіг подій з їх слів.
Сьогодні вночі близько 2 год. 40 хв. Новий начальник новоствореної «служби безпеки» Пархоменко, колишній працівник міліції, вирішив перевірити несення служби підлеглими. Про стан і адекватність можна лише здогадуватися, оскільки все розвивалося блискавично і за законами жанру бойовика.
Першим під роздачу попав сторож на в’їзді з Комарова. Був розбитий об будку обігрівач, вирвані проводи зв’язку.
Далі гірше. Наступними відчули крутий норов начальника сторожі в кімнаті відпочинку. Видно довго не відгукувалися, бо не знали як реагувати, але не встигли відчинити, бо почули два «хлопка» і вікно розлетілося на друзки.
Після прямого контакту на вулиці одного з підлеглих керівник вдарив, а згодом й зачепив дверцятами автомобіля, коли втікав.
Викликали поліцію, слідча оперативна група зафіксувала подію та покази свідків. Один з працівників написав заяву на звільнення з коментарем: «З цим д…м я працювати не буду».
Словом, друзі, бейсбольна бита та більярдний кий – вчорашній день. Тепер в університеті у моді зброя. І не важливо, чи травматична, чи бойова. Сподіваємося, що аферистам не вдасться «зам’яти» черговий дикий скандал.
Запитання до першого заступника міністра освіти Ковтунця: Ви хочете дочекатися, що когось зі студентів чи викладачів уб’ють або покалічать? Скільки ще у вас в черзі неадекватів на працевлаштування в НАУ? Чи довго будете покривати Ісаєнка і не виконувати рішення суду? Уже Харченка навздогін після затримання звільняли. Нічому не навчило?
Мабуть, особи саме з такими «компетентностями» дуже потрібні вітчизняній освіті. Мудрий до дурня в найми не піде.

 


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар