«Надважливий», свідок – колишній проректор і поплічник Бабака – Симоненко не з’явився на суд

Шановні колеги!

Сьогодні, 16 серпня 2017 року, відбулося чергове засідання Солом’янського суду в справі, яка була сфабрикована проти мене тоді ще «першим проректором з адміністрування» Майснером за змовою з тодішнім в.о. ректора Харченком.

Як я вже інформував, загарбники університету звинувачують мене в тому, що я, буцімто, незаконно продовжив будівництво на Донця, 2А, розпочате, як відомо, Бабаком.

Причина фабрикування проти мене справи полягає в тому, що це – саме службове житло, призначене лише для працівників університету, які його дійсно потребують. Причому, що дуже важливо, його неможна виділити «потрібним» людям, заведеним в університет «з вулиці», і відразу ж приватизувати. Звідси й істерія рейдерів, звідси й їхнє небажання взяти на баланс університету протягом півтора року квартири як службові.

За «дивним» збігом обставин, на судове засідання не з’явився «надважливий», на думку рейдерів, свідок – колишній проректор і поплічник Бабака – Симоненко. Напевно, зрозумів і він, що порушена проти мене справа не має перспектив і розвалилася.
А тим часом, рейдери вимушені за рішенням суду взяти службові квартири на баланс університету. Тобто квартири фізично є, я їх не вкрав і справа проти мене сфабрикована. Тепер необхідно уважно слідкувати, щоб їх отримали працівники університету, які мають рішення комісії з розподілу службового житла, а не поплічники рейдерів. «Хапнуть» ці квартири ми їм не дозволимо!

Не злякаюся! Не здамся! Вистою!

 Джерело: facebook.com
Сфабрикована справа проти екс-ректора М.Кулика скоро завершиться, хоть і затягується самими ж ініціаторами (рейдерами). У свій час це був один із маніпулятивних кроків для підриву репутації як самого університету так і його співробітників.
Далі буде…

Залишити коментар