Наглядачі за НАУ

Тра.17.2019. / 1 коментар

photo_2019-05-13_12-34-05

Нещодавно сталася подія, наслідки якої важко поки передбачити. Колишній голова наглядової ради НАУ Олександр Бадрудінов отримав рішення суду, яке свідчить про те, що він незаконно був звільнений з посади голови Наглядової ради НАУ наказом міністра Л.Гриневич.

1

Рішення суду за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua

batrudynov

Нагадаємо, що саме О.Бадрудінову колишній міністр С.Квіт довірив реалізацію проекту «НАУ», згідно з яким віддав університет у повне і безроздільне володіння власнику Бородянського аеродрому. Головною метою О.Бадрудінова було відновити підготовку пілотів у Бородянці, інвестувати протягом кількох років за рахунок спецкоштів НАУ орієнтовно 150 мільйонів гривень у розвиток свого аеродрому, а сам аеродром, його інфраструктуру та співробітників віддати в оренду НАУ. Схема вкрай невигідна для колективу, але при своїх міністрові та в.о. ректора ця «дрібниця» не враховувалася.

Квит1

Для реалізації проекту С.Квіту потрібно було розвалити тоді ще монолітний колектив університету за будь-яку ціну, неодноразово порушити Закон про вищу освіту, прийняттям якого так тішилися «освітянські реформатори», але об який, як засвідчили п’ять років їх безроздільного панування над вищою освітою, вони з легкістю витирали ноги.

Так от. 2015 рік. С.Квіт тричі відміняв вибори ректора НАУ, але коли стало очевидно, що його «команді» не вдасться виграти вибори, пішов на черговий відвертий злочин – руками О.Бадрудінова незаконно звільнив керівників університету і заслав до його управління осіб, які не мали відповідної кваліфікації та законних підстав обіймати посади. Це підтвердила і авторитетна комісія, створена за наказом Л.Гриневич.

Читайте також: ХРОНОЛОГІЯ ПОДІЙ

Цей аморальний епізод в діяльності «демократичного європейського міністра» С.Квіта достатньо детально описаний на сторінках «reider-nau». Тому зупинятися на цьому немає потреби.

Але у той же час С.Квіт не просто підписав наказ про створення НР НАУ на чолі з О.Бадрудіновим, але й надав йому цим наказом якнайширші повноваження, аж до ручного управління колективом (детально проаналізовано в статті Наглядова Рада. Що це?).

НР НАУ «квітовського» скликання формував особисто О.Бадрудінов з людей різних. Одні займали високі посади і їх було запрошено заради пафосу, інші мали стосунок до авіації, а деякі були зовсім випадкові.

До першого складу НР епохи «демократичного рейдерства» увійшли, крім О.Бадрудінова, авіатори – Д.Бабейчук, Ю.Мірошников, О.Петровський, В.Присяжнюк; військові авіатори – С.Дроздов,  М.Тепан; а також люди, які політично прикривали рейдерське захоплення – головний його ідеолог, кум С.Квіта одіозний експерт В.Цибулько, О.Дерев’янко, який дуже швидко злякався вчинених ним на посаді заступника міністра освіти порушень, звільнився і повернувся назад у бізнес, а також низка народних депутатів України, які мали свій приватний інтерес до університету – І.Попов, Б.Козир, Т.Кремень (яких колектив виганяв із актової зали ще у вересні 2015 року), окремо в цій лінійці стоїть І.Липовий, який прикривав це масове беззаконня в якості адвоката.

Харченко и батрудинов 2

Зоряний час цього складу НР закінчився тоді, коли двічі призначений С.Квітом в.о. ректора В.Харченко після зміни міністра вийшов з-під покровительства О.Бадрудінова і перейшов в «оперативне фінансове підпорядкування» адвокату С.Крижанівському, який разом з В.Харченком вимагав 200 тисяч євро хабара за поновлення на посадах за рішенням суду незаконно звільнених.

kryzhanivskyj-sergij-advokat

У кінці серпня 2016 року їх затримали детективи НАБУ, про що писали усі ЗМІ країни.

Цим жорстким актом правової відплати був повністю похований т.зв. «бородянський проект» і розпочався новий – народного депутата «рішали» Д.Андрієвського: Ісаєнко – Ковтунець.

Свіжих рейдерів уже патронувала особисто нова міністр Л.Гриневич, у якої теж, на жаль, вималювався особистий приватний інтерес до майна та території НАУ.

Зрозуміло, що в цій злочинній схемі також потрібен був інструмент прикриття,  яким згідно уже з оновленим з Законом про вищу освіту, була та ж Наглядова рада.

Новий склад Наглядової Ради університету тепер формував особисто нардеп Д.Андрієвський і в ній можна було побачити ще одіозніші постаті, ніж у попередньому.

Зі старого складу залишилися – нардепи І.Попов, Т.Кремень, Б.Козир. Вже з розширеними повноваженнями. Т.Кремень не безкоштовно захищає беззаконня, вчинені Ісаєнком, у профільному комітеті ВР України, І.Попов – учасник судових засідань щодо рекордного хабара, бо третій обвинувачений – М.Бойчук, виявився його кумом. Цей факт можна віднести до прикрої випадковості, бо Ігор Попов не вчиняв жодних протиправних дій і не шкодив колективу. Б.Козир запихнув на посаду першого проректора НАУ свого давнього друга В.Козловського і тепер вони також мають «долю» у майні та фінансах НАУ, зокрема доять Державний музей авіації.

З нардепів до нового складу НР НАУ долучився В.Карпунцов від БПП, який прикриває (не за безплатно) оборудки свого давнього соратника Д.Андрієвського в Генеральній прокуратурі, де колись працював помічником Генпрокурора.

 Карпунцов Нардеп Наглядова РАДА НАУ

З військових льотчиків у складі НР залишився М.Тепан, з авіаторів – Ю.Мірошников (за згодою), який ніколи не виявляв великої симпатії до «біологічного авіатора»,  але працював у НР як патріот і випускник НАУ, позитивний у всіх смислах авіатор В.Присяжнюк, додалися науковці та виробничники – О.Коцюба, І.Чепков, Г.Кривов. Зміцнив свої позиції і вплив О.Петровський, який і дружину свою зробив деканом факультету, і дочка його довгий час «працювала» помічником ректора, отримувала в місяць 20 тисяч гривень зарплати і на роботу не виходила. Це була плата за лояльність О.Петровського за рахунок колективу, але після оприлюднення цих фактів і скандалу дочку з роботи звільнили.

Не можна не зупинитися на окремих членах, які попри весь негатив навколо їх персон досі залишаються членами НР НАУ.

2

Олег Гладковський – голова НР. Він більше знаний серед громадськості як Свинарчук, який причетний до розкрадання бюджетних коштів, виділених на потреби армії. Саме він, незважаючи на наявність незаперечних доказів фальсифікацій результатів виборів ректора, проігнорував їх і підписав листа Л.Гриневич про те, що «вибори відбулися прозоро, демократично, законно». Не за безплатно, ясна річ.

kovtunets

Володимир Ковтунець – член НР НАУ, колишній перший заступник міністра освіти і науки України, звільнений зі скандалом за корупцію, один із авторів та співзасновників проекту «Андрієвський – Ісаєнко». Власник квартири на Донця, 2а. Відомий ще й тим, що активно втручався в хід слідства щодо злочину, який вчинив його син, студент академії СБУ.

petrenko

Микола Петренко – член НР, радник АПУ, який просто забрав два безпілотники НАУ і виставляв їх на міжнародних виставках як розробку власної фірми. До сьогодні ці безпілотними не повернуті до НАУ.

5

Ігор Павловський – член НР, заступник міністра оборони України, який був затриманий правоохоронцями за обвинуваченням у відмиванні коштів міноборони через закупку пального у фірм Кононенка – Грановського.

4

Справа “Трейд Коммодіті”. Як друг президента брав на поруки заступника міністра

6

Роман Романов – член НР, колишній керівник Укроборонпрому, через який відмивалися бюджетні кошти фірмами,  наближеними до одіозних політиків.

Члена Наглядової Ради НАУ РОМАНОВА Р. звільнено з посади гендиректора ДП”Укроборонпрому”

Як бачимо, новий склад НР НАУ «імені Д.Андрієвського» вирізняється винятковою одіозністю, завдав значної моральної та матеріальної шкоди колективу університету.

Але найстрашніше те, що ці люди до сьогодні залишаються наглядачами над колективом університету. Люди, нищівну оцінку моральному рівню яких дало суспільство, до цих пір чомусь мають законне право давати оцінку колективу університету, але реально допомагають висмоктувати його фінансову та матеріальну кров.

А тепер про найважливіше. Отримавши рішення суду, про незаконність наказу міністра, за дорученням Л.Гриневич В.Ісаєнко від НАУ подав апеляцію на рішення суду про відновлення в правах О.Бадрудінова. Є інформація, що НАУ не вклався у відведені законодавством строки, але апеляцію юрист НАУ М.Шишов таки готував і подав.

Це свідчить про кілька речей.

Перше. Ісаєнко знову попав у неприємну історію, яка вкотре засвідчила його неповагу до Закону.

Друге. Гриневич і Ісаєнко очевидно намагаються втримати Свинарчука-Гладковського на посаді голови НР НАУ, як свого подільника у сумнівних фінансових схемах-оборудках з коштами НАУ.

thumbnail

Третє. Ісаєнко намагається продовжити своє незаконне перебування на посаді ректора НАУ через затягування судів.

Четверте. Вже очевидно, що МОНУ не є відстороненим спостерігачем, а реальним учасником усього, що відбувається в університеті, і його керівники мають в університеті приватний матеріальний інтерес.

Пяте. Проти Ісаєнка відкрився ще один фронт. І воювати на усіх він просто не зможе. Його доб’ють як фашистів у 45-му.

isayenko

І вишиванка не допоможе…

Тепер увага! Усі суди супроводжуються укладанням цивільно-правових угод з юристами та адвокатами, виписуванням значних сум премій на довірених осіб за «вирішення питання у судах». За роки перебування на посаді ректора НАУ Ісаєнко виділив на це понад вісім мільйонів гривень. Це гроші не Ісаєнка чи Андрієвського. Це гроші колективу.

Замість післямови.

Банду Гриневич – Андрієвського – Ісаєнка чекає неминучий крах. Він уже близько. О.Бадрудінов намірений відстоювати свої законні права так само вперто, як це робили ті, кого незаконно звільнив він. Історія повторюється. Бумеранг повертається. Сподіваємося, що О.Бадрудінов зробив відповідні висновки і здатен на аналогії та моральні вчинки.

 

Поки готувався матеріал.

З’явилася інформація, що Д.Андрієвький зустрічався з С.Квітом і вони домовилися, що сенсу тримати Свинарчука-Гладковського на посаді голови НР НАУ немає, і щоб не втратити рештки репутації вони все-таки поновлять на посаді голови НР НАУ О.Бадрудінова, строк каденції якого все одно спливає вже у 2020 році.

Якщо така схема буде реалізована, то зовсім скоро «підготовка пілотів» таки перекочує на Бородянський аеродром.


Коментар 1 Додати коментар

  • бардак,ужас!!!!!!!!!!!! гнать всех!!!!!!

Залишити коментар