Наглядова рада заслухала подробиці фальсифікацій

Кві.3.2018. / 1 коментар

Наглядова рада НАУ заслухала факти фальсифікацій виборів ректора НАУ

 

Нагадаємо:

14.03.2018 року відбувся другий тур виборів ректора Національного авіаційного університету. На переважній більшості виборчих дільниць було зафіксовано й задокументовано факти підроблення виборчих документів, підміни виборчих бюлетенів, виготовлення та використання фальшивих печаток, недопущення шляхом застосування фізичної сили спостереження за підрахунком голосів спостерігачів від кандидатів, які опонували кандидату на посаду ректора і одночасно нинішньому в.о.ректора Володимиру Ісаєнку.

Йдеться також про недопущення на виборчі дільниці представників ЗМІ, факти їхнього побиття, недопущення спостерігачів від незалежних громадських організацій, а також незаконну заміну за день перед голосуванням у другому турі складу виборчих комісій на дільницях, де В.Ісаєнко у першому турі зазнав поразки.
Все свідчить про критичну ситуацію, очевидно, пов’язану з криміналом, під час виборчого процесу ректора НАУ.
Так , на виборчій дільниці, розташованій на території Криворізького коледжу за адресою: вул. Туполєва 1, Кривий Ріг, Дніпропетровська обл. Україна, перед підрахунком голосів виборча комісія проголосувала за видалення спостерігача від мене, як кандидата на посаду ректора НАУ.

Зі слів директора Криворізького коледжу Андрусевича О.О., на дільниці залишився він, як заступник голови ДВК та інші четверо членів ДВК.

Після підрахунку голосів стало відомо, що за В.Ісаєнка було віддано 5 голосів, за мене – 149. Один бюлетень виявився недійсним.
Було складено протокол, який усі члени ДВК засвідчили своїми підписами.

14.03.2015 Фотокопія протоколу, результати якого підтверджують волевиявлення колективу Криворізького коледжу (дільниця №16 (м. Кривий Ріг): Ісаєнко – 5, Кулик – 149, недійсний – 1.

Однак, вже на наступний день, 15.03.2108 р., на офіційному сайті Національного авіаційного університету nau.edu.ua було викладено сканкопії протоколів з усіх виборчих дільниць, в тому числі з ДВК №16, Кривий Ріг.

Відомості з цієї сканкопії (Ісаєнко – 129, Кулик – 26) кардинально відрізняються від тих, що містяться у засвідченому членом дільничої виборчої комісії Криворізького коледжу . Також новий протокол засвідчений печаткою коледжу, яка на оригіналі була відсутня, а підпис на протоколі, як засвідчив Андрусевич О.О., не його.

Колектив Криворізького коледжу НАУ, чиї голоси по-злочинному були вкрадені, звернувся з листом до Міністра освіти і науки України з вимогою не враховувати результати голосування на їхній дільниці як такі, що були повністю сфальсифіковані.
За фактом підробки протоколу виборів ректора Національного авіаційного університету на дільниці №16 та підробки підпису порушено кримінальне провадження. Також, враховуючи факт фальсифікації протоколу підрахунку голосів, ми звернулися до правоохоронних органів з клопотанням негайно вилучити бюлетені для голосування для запобігання їх знищення з метою приховування вчиненого злочину ході голосування на виборчій дільниці №16.

Не менш зухвалі порушення зафіксовані й на інших виборчих дільницях.

Однак, Міністерство освіти і науки України ніяким чином не відреагувало на численні звернення як колективу, так і окремих осіб — спостерігачів від ГО, журналістів, спостерігачів від кандидатів у ректори, навіть членів виборчих комісій. А організатор ганебних фальсифікацій в.о. ректора-кандидат на посаду ректора НАУ Ісаєнко В.М. залишається на своїй посаді.

Сподіваємось, що МОН зіграє позитивну роль у виправленні ситуації в одному з найбільших університетів України і демократичні норми та принципи з красивих декларацій перейдуть до практичного і реального життя!

Всі матеріали фальсифікацій зібрані тут


Коментар 1 Додати коментар

  • А судьи кто? Кукушка хвалит петуха, петух кукушек от глиста! Все всё знают, делают вид, что изучают…

    Нормально. Одна из генеральных репетиций выступления в предстоящих судебных разбирательствах участков этого фарса.

Залишити коментар