Наглядова за розкраданням рада НАУ

nau

У кожному університеті згідно зі Статутом діє Наглядова рада. Є вона і у НАУ (накази МОНУ від 5.11.2015 №1146, від 2.10.2016 №1237 (тоді підписував Квіт і надав широкі повноваження Бадрудінову), а потім 16.02.2017 і 19.07.2019, це вже за одіозної безтолкової Гриневич).

Склад Наглядової ради НАУ

Після того, як університет перейшов у власність екс-нардепа Андрієвського, з неї викинули ставленика одіозного Квіта бізнесмена Бадрудінова, який судиться з НАУ і МОНУ. Виграє суди, щоб поновитися головою НР  НАУ і мати можливість залізати в кишеню до колективу, потім його знову викидають і так по колу, як в нашій європейській цивілізованій неньці.

Але з 2016 року в університеті панує Андрієвський і саме він сформував НР зі своїх людей.

dmytro-andryevsk%d1%8bj

А люди ці – відомі всій країні, члени фракції БПП та колишньої команди мародерів – Б.Козир (БПП, той, що посадив у крісло першого проректора В.Козловського), В.Карпунцов (БПП, який прикривав усі оборудки через вплив на прокуратуру), О.Петровський (дружина – в.о. декана і не обирається вже котрий рік), В.Ковтунець (вигнаний з Міносвіти за хабарі), Т.Кремінь (Народний фронт)  та інші. всього 17 дармоїдів. Чому дармоїдів? Читаємо далі.

Серед них особливо виділяються – голова Нагдядової Ради з 2016 по 2019 – Свинарчук-Гладковський і нинішній голова НР, екс-нардеп від БПП К.Іщєйкін.

2

Відповідно до п. 6.17 Статуту НАУ в університеті створюється Наглядова рада для здійснення нагляду за управлінням майном ЗВО, додержанням мети його створення.

Але. Увага!

За інформацією першого проректора університету В.Козловського від 16.09.2019, протоколи засідань Наглядової ради з питань, що пов’язані з розпорядженням державним майном у період 2018 – І півріччя 2019 року в університеті ВІДСУТНІ.

Крім цього, за інформацією того ж В.Козловського від 08.10.2019, Національному авіаційному університету не надавалися будь які рішення Наглядової ради з питань розпорядження державним майном та відповідні протоколи засідань за 2018-2019 роки.

Відповідь на запит ………….. від 25.09.2019 № …… до голови Наглядової ради К.Іщєйкіна, щодо надання інформації про результати проведених протягом 2018 – 9 місяців 2019 року засідань, на яких розглядалися питання розпорядження державним майном НАУ, залучення фінансових ресурсів для забезпечення діяльності університету, станом на 18.10 2019 ВІДСУТНЯ.

Отже, коли в університету віджимали комплекс гуртожитків на Вітряних горах, руйнували корпус головного механіка для будівництва секції «Андрієвського», крали безпілотними, переписували інвестиційні угоди із забудовником, за якими університет втрачав мільйони гривень, панам-депутатам Свинарчуку, Іщєйкіну і іншим було на це наплювати.

Мабуть, були і в темі, і в долі.

Так що Нагдяллова рада в НАУ – фікція, а члени збиралися лише для того, щоб допомогти Ісаєнку подери банити майно, а ще «порєшать і випіть на дурняка», за рахунок колективу.

P.S. За інформацією секретаря вченої ради Г.Єнчевої від 27.09.2019 року №…., протягом 2018 – 9 місяців 2019 року вченою радою НАУ рішення, які стосуються управлінням майном, НЕ ПРИЙМАЛИСЯ.

Це також свідчить і про авторитет, і про якість складу вченої ради, якою також керує Ісаєнко.

Читайте також: 

Віщі марення Ісаєнка, або Нова Гібридна Наглядова рада НАУ


Залишити коментар