«Нам розуму – не позичать!» Рейдери НАУ

Лют.7.2016. / 1 коментар

312312

Шановні колеги!

Гірко говорити про це, але сьогодні останній із перспективних замовників безпілотних авіаційних систем відмовився від послуг Національного авіаційного університету і вирішив укласти угоду з нашим сусідом – КПІ.

Єдиною і головною причиною цього кроку стала корупційна складова в діяльності тимчасового керівництва Національного авіаційного університету, за якою усі науково-технічні розробки щодо безпілотної авіації повинні «здійснюватися» приватними фірмами, які існують лише на папері.

Десятки мільйонів гривень були «влиті» в один інститут, і на одну кафедру лише для того, щоб ніхто не дізнався, куди ідуть гроші і в якому обсязі.

Ми втратили також контракт на підготовку фахівців та на наукові дослідження з фірмою Boeing, президент якої підписав відповідні документи знов з КПІ, завваживши, що в НАУ серед тимчасового керівництва немає людей, з якими можна було б професійно розмовляти.

Отже, лише «відкати» і відверта, нічим не прихована корупційна діяльність. З НАУ ніхто не хоче співпрацювати, бо нема кому його представляти.

Таким чином, з провини тимчасового керівництва університету ми вже втратили міжнародний сегмент наших потенційних замовників (Boeing, Airbus), про розширення зв’язків з якими так багато говорили Бадрудінов, Майснер, Харченко. А зараз ми втратили і вітчизняний ринок. Адже серійне виробництво безпілотної авіації замовлено не нам, а іншим державним підприємствам та установам: Меридіан, АНТК «Антонов», КПІ тощо.

Що далі? Не виключено, що незабаром про нас забудуть не тільки в світі, але й в Україні.

І все це – завдяки міністру Квіту та його поплічникам, пов’язаним з ним родинними та бізнесовими зв’язками.


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар