Термінова новина !!! Грядуть зміни в уряді

Січ.26.2016. / Коментарів: 5

Яценюк хотів би змінити  міністра освіти Сергія Квіта, поставивши на місце останнього голову комітету з питань освіти і науки, депутата від “НФ” Лілію Гриневич. 

Джерело:  http://www.pravda.com.ua


Коментарів 5 Додати коментар

 • Геть Квита!!!
  Под таким лозунгом объединились студенты и ветераны Украины!!!

 • Квит ставил задачи
  маргинализировать украинское образование и науку, а также остановить реформы в образовании.
  Конец произволу Квита!

 • «Как я могу присоединиться к гражданской кампании «Квита долой!»
  Предлагается каждый день писать в школе, колледже, вузе перед началом занятий в каждой аудитории писать на доске «Квита долой!», сделать плакат с этой надписью и прилепить скотчем над дверями, в коридоре или вестибюле учебного заведения, создать в своем населенном пункте ячейку гражданской кампании «Квита долой!»

 • Долой Квита!!!
  Мы будем прибегать ко всем адекватным действиям, пока не добьемся отставки такого министра и пока на его место не будет назначенный настоящий профессионал!

 • Сергій Квіт втратив підтримку !
  “Та нічого, кілька тисяч звільниться професорів, не вмруть”- С.Квіт

  Згадується вислів «Не пройшло і пів року…», коли спостерігаєш як виправляють помилки яких можна було і не робити. Так склалося і на цьому тижні… Прикро, що про скасувати обмеження у виплаті пенсій науковцям опікується не Міністр освіти і науки України – Сергій Квіт, що мало б бути логічним. Збереження науково-педагогічного кадрового потенціалу країни не турбує С. Квіта, тай взагалі як показує його робота на посаді Міністра, а ні українська освіта, а ні наука його не цікавлять. Підтвердив це і нардеп Микола Томенко у своєму виступі у ВР.
  «Хочу нагадати, що ми виправляємо помилки. Ми зараз виправляємо помилки Уряду, Міністерства фінансів і Міністерства освіти, які до цих пір не збагнули, що вони зробили помилку. Я був у Черкасах і там був міністр освіти Квіт, і його запитують що робити з людьми (пенсіонерами), які створили наукові школи і особливо в технологічному, політехнічному, і природничому напрямку. А він каже: “Та нічого, кілька тисяч звільниться професорів, не вмруть”. В мене питання: що, розуму позбавилися там в Уряді міністри, які просиділи на цих посадах? Хай заїдуть в політехнічний наш інститут київський, хай заїдуть в ті школи де інших фахівців у вузьких технічних, чи природничих галузях немає, нема кому ввести цей напрямок, чи цей центр. І ця молода команда розповідає, що нічого страшного, ми їх виженемо і далі університети будуть працювати. Так ми ж голосували за Закон про освіту де дали статус автономії університетам, а якщо ми дали статус автономії університетам, то вони самі знають хто вже не може передавати знання, а хто повинен залишатися. Спочатку Міністерство придумало геніальну ідею, може ви не знаєте, у нас же тепер в технічних і природничих вузах не обов’язково вивчати історію України і українську мову і літературу, вони вважають, що це європейський тренд. Ну навіщо наприклад в харківських, чи в одеських вузах, в технічних вивчати нашу історію, чи українську мову? І не дивлячись на те, що ми вимагали, додумались дати роз’яснення: “Ми наполегливо рекомендуємо включити ці предмети, хоч вони не обов’язкові”. Та якщо вони не обов’язкові, хто ж їх буде включати? Тому моя вимога полягає не в тому лише, щоб виправити помилку уряду в частині нашої професури, яка робить українську науку, а щоб повернутися до низки інших системних помилок, як, зокрема, обов’язкове викладання гуманітарних предметів. Бо, сьогодні український світ вузів треба зміцнити.» – сказав Микола Томенко, під час пленарного засідання Верховної Ради.
  Багато говорили про те, що Квіт – це перший Міністр «на виліт», але сьогодні це не рівень пліток, а достовірний факт. В комітетах та на фракціях, зокрема ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”, рейтинг якої Квіт знищує, розглядають нових кандидатів на посаду міністра освіти і науки України. Нам стало відомо з достовірного джерела, що розпочаті консультації які відбуваються в Адміністрації Президента, головним питанням яких є : «Ким замінити Квіта?». Серед кандидатів, на посаду Міністра освіти і науки України, Лілія Гриневич, Михайло Згуровський, Олександр Співаковський та Станіслав Ніколаєнко. На думку експертного кола, тільки заміна Міністра та його непрофесійної команди може врятувати українську освіту від геноциду Квіта.

  ________________________________________
  Автор: Бычков Вячеслав Петрович
  http://kraina.name/articles/politika/142132-sergiy-kvit-vtrativ-pidtrimku-bloku-bpp/

Залишити коментар