Нардеп Співаковський про міністра освіти

Лют.11.2016. / Коментарів: 2

Під час прес – конференції народний депутат України перший заступник  голови комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Олександр Співаковський розповів журналістам про своє бачення щодо етапів розвитку Міністерства освіти в Україні

1111111

– Ми побачили відсутність стратегічного бачення, тобто руйнування системи, першу чергу регіональної. Тому я вважаю що потрібно міняти команду, повинні прийти професіонали з великим кредитом довіри. У Лілії Гриневич дуже великий потенціал і дуже великий кредит довіри від абсолютно усієї української  освітньої спільноти.  Я з нею по багатьох питаннях не погоджуюсь,  але у Лілії Михайлівни є своя програма, я обіцяю що буду їй допомагати, – зазначив О.В. Співаковський.

 

http://ksza.ks.ua/news/society/61539-nardep-spvakovskiy-pro-mnstra-osvti.html

 


Коментарів 2 Додати коментар

  • Діяльність ДП “Інфоресурс” суперечить законодавству та статутним документам, — Олександр Співаковський
    http://fb-ua.com/diyalnist-dp-inforesurs-superech/

  • Звертатися до особи, яка пройшла школу наглості в Льоні Черновецького, – це значить лити воду в решето. В людини аідсутнє не тільки розуміння, що таке управління, але просто мораль і совість. З ковтунцем вони повязані ланцюгом від Бабака-Ісаєнка, Разом підуть на дно, як пішов Харченко. А що пан Співаковський говорить, що Гриневич супер-пупер адміністратор, то він видає те, що хоче сказати. А правду кажуть факти.Вже те, що людина якась в ефірі побажала їй страшну річ – повіситися – волосся дибом встає. Через тиждень в інтернеті повідомлення, що в цього чоловіка в кабінеті зробили обшук, знайшли 5 тисяч гривень і заарештували. Народний фронт своїх комісарок не видає. Може, вже і пістолетик подарували на всякий випадок.А освіту таки нищить – і за це відповість рано чи пізно. Хіба втече, як Квіт.

Залишити коментар