НАУ – дно?

Гру.3.2019. / Коментарів: 5

Не є секретом ні для кого, що протягом кількох останніх років якість надання освітніх послуг у Національному авіаційному університеті значно знизилася.

Можна навіть сказати – катастрофічно знизилася.

2730

Це пов’язано в першу чергу з тим, що з університету після його захоплення близькими до С.Квіта та Л.Гриневич особами, звільнилися сотні висококваліфікованих викладачів.

Сильний абітурієнт відреагував миттєво і почав надавати перевагу іншим навчальним закладам. А до НАУ подалися вступати слабші випускники шкіл.
Підтвердженням цьому є щорічне зниження прохідного балу.

НАУ поступово втрачав позиції елітного навчального закладу. Цьому сприяло також різке зубожіння матеріально-технічної бази університету. Студентам доводиться працювати на техніці, закупленій ще в 00-х.

Розвою навчального та наукового нігілізму сприяло й те, що віднедавна викладачам під страхом звільнення заборонено відраховувати за неуспішність студентів-контрактників. Навіть тих, що перебувають за кордоном. Викладач зобов’язаний ставити оцінку навіть у випадку, якщо із заліковою прийшов хтось з батьків студента. Головне, щоб справно сплачували за навчання.

А ці кошти із спецфонду університету вправно вимиваються нинішньою командою «менеджерів» на чолі з Ісаєнком.

Але і це ще не все. На своєму сайті Навчально-науковий інститут освітніх інноваційних технологій, яким керує спіймана на плагіаті Н.Муранова, пішов ще далі.

http://iiot.nau.edu.ua/

Інститут прямо закликає поновлюватися на навчанні осіб, відрахованих із «ЗВО до завершення навчання за відповідними освітніми програмами, та переведення студентів денної форми навчання для завершення здобуття вищої освіти освітніх ступенів бакалавр та магістр за заочною формою навчання (у тому числі із використанням технологій дистанційного навчання) із урахуванням обмежень, встановлених чинним законодавством.
Переведення та поновлення на навчання здобувачів вищої освіти здійснюються в межах ліцензованого обсягу підготовки здобувачів вищої освіти за відповідними спеціальностями».

Тобто, кожен, кого відрахували з іншого вузу за неуспішність, може сміливо подаватися до НАУ, з якого не просто не виженуть, а доведуть за гроші до випуску і урочисто вручать диплом державного зразка. Тільки плати!

У недалекому минулому в Україні було лише два університети, з яких відверто знущалися за те, що вони офіційно продають дипломи, – Університет імені Поплавського (в народі – Кульок) і приватний МАУП.

Схоже, що НАУ випередив їх і домігся «почесної» першості у прибутковій справі продажу дипломів про вищу освіту з будь-якої спеціальності навіть тим, кого не можна навчити в принципі.

Такого масового нехтування своєю репутацією НАУ не бачив за всю свою історію.

НАУ – дно, чи ще залишився простір для приниження?

kat-isayenko


Коментарів 5 Додати коментар

  • За годы своего существования университет видел многое, но с приходом глиста нау пробил дно. Еще чуть и университет превратится в пту

  • Цікаво було б дізнатися чим займається ціла купа радників ректора. Які отримують космічні зарплати а на роботі майже не бувають. Яка ефективність від їх діяльності?

  • недопроректор НАУ, обговорення його наукових здобутків в науковому середовищі
    https://www.youtube.com/watch?v=chw9D1QRpJ0&t=316s

  • скопище позорных тунеядцев и трутней. живут без цели, как глисты: жрут и гадят.
    замечательный университет разваливают и превращают в пту

Залишити коментар