#НАУ не вміє жити без скандалів (підведення підсумків)

Лют.8.2017. / Коментарів: 2

Для тих хто не в курсі:

  1. Як Ісаєнко матеріальну допомогу видавав студентам
  2. Продолжение истории с “премией для студактива”

Минулого тижня мережу сколихнув список з 125 студентів,яким була надана матеріальна допомога за активну участь в громадському житті університету в розмірі 400 грн (одноразово і з урахуванням податку виходить 320). Що дивного в цьому списку? Певно те,що половина студентів з данного списку не є активістами.

ППОСА зразу ж опублікувала протокол, де роз’яснено за які заслуги дали ” премії” 25ти студентам, яких профком власне і подав до того списку.

Залишилось пояснити ще за що дали ці премії 100 людям? Студрада НАУ нічого не пояснює, не публікує ніяких протоколів( хоча погодьтесь, що при їхньому існуванні це зробити ну дуже легко), в групі СР НАУ з’являються тільки жалюгідні постики “нам і так важко, це провокація, змилуйтесь”.
А потім починає спливати на поверхню весь зашквар цієї ситуації: ВИЯВЛЯЄТЬСЯ,ЩО ЧАСТИНА СТУДЕНТІВ ВІДДАЛА ЦІ ПРЕМІЇ ГОЛОВІ СР НАУ!!!! Для кожного інституту була своя версія: одним казали, що то на проекти студради, іншим, що на людину премія йде 800 грн, але бухгалтерія не може виписати її в повному розмірі на людину, тому потрібні підставні люди, щоб допомогли отримати в повному обсязі цю премію. Що ж, повний обсяг цієї премії для голови СР НАУ склав приблизно 25 000 грн. Це ми від 125 віднімаємо ППОСУ(25 людей) і ще приблизно 20 розумних що забрали ці кошти собі.

Студрада НАУ ніяк не намагається виправдовуватись.

Студентів шкода, їх розвели. А аферистам по цимбалам. Студенти не будуть писати заяви до правоохоронних органів, бо бояться Студраду (Абсурдно визнавати, що студенти бояться орган, що повинен захищати їхні права).

Як же покарати це свавілля СР НАУ?

це вам посилання про всяк випадок як захочете коментарі почитати :

https://vk.com/wall-32048965_184249
https://vk.com/wall-32048965_184342
https://vk.com/wall-12612382_3717
https://vk.com/wall-66282888_3125
https://vk.com/wall-32048965_184582
https://vk.com/wall-32048965_184653
https://vk.com/wall-111952988_3068

#НАУ не вміє жити без скандалів.
Минулого тижня мережу сколихнув список з 125 студентів,яким була надана матеріальна доп…

Опубликовано Olga Gnatishina 6 февраля 2017 г.

 

P.S.

А пам’ятаєте статтю про Ім’я “Рози”. Чергова афера Ісаєнка, ошукані студенти та колектив ???

roza

Ось ще маленьке підтвердження її волонтерства на виборах студради: 

16508651_855900597885916_7573071740033370451_n

Іван Кіліян #НАУ ще й вирішив заплатити пані Розі, яка керувала парадом під назвою “встановлення результатів голосування”, а тепер приховує договір – ігнорує запити. Eto dich)

Світлина від Івана Кіліяна.
Olga Gnatishina
Olga Gnatishina Пані Роза стверджувала,що вона волонтерить, я теж хочу так поволонтерити за 30штук😞

 

Volodymyr Isaienko
 Volodymyr Isaienko Ivan Kiliian, Ваш коментар, скажімо так… некоректний 
Так, Roza Vinetskaya, досвідчений юрист-практик. Ви ж бачили її в роботі) тому, вважав за доцільне залучити її до вирішення юридичних проблем в НАУ. Тим більше, що це відбувалося в умовах, коли з НАУ звільнився керівник юрвідділу, а в університеті була купа невирішених важливих і складних питань, в тому числі, Статут, багаточисельні судові позови…
Саме, ця робота і була оплачена НАУ, про що складений відповідний акт
16640571_1055036727974822_3629662331823903638_n

Volodymyr Isaienko
 Volodymyr Isaienko Olga Gnatishina, запрошую Вас попрацювати в юридичному відділі. Відповідний фах та практичний досвід є необхідною умовою. Бажана адвокатська ліцензія. Оплата здійснюється за результатами успішно виконаної роботи.

Olga Gnatishina
 Olga Gnatishina Я б ще глянула на акт видачі замовлення на послуги пані Рози.
Volodymyr Isaienko
 Volodymyr Isaienko Olga Gnatishina, договір стандартний і містить той самий перелік послуг, що і акт прийняття, і ще зверніть увагу на дати, коли укладалися документи. Так, що ніякої конспірології тут немає)
Igor Lypovoi
 Igor Lypovoi Точно! Зверніть увагу на дати. Договір 14.12., акт 21.12. Виконавець “плідно” працював цілий тиждень за 31т.! І що ж виконавець таке складне здійснив? Аналіз установчих документів (статуту)? Якого статуту? Проекту, що погоджений Конференцією НАУ 23.11.16?
Igor Lypovoi
 Igor Lypovoi Підготовка документів для здійснення реєстраційних дій? Ці документи зазвичай готував юрисконсульт Юрввдділу без проблем
Igor Lypovoi
 Igor Lypovoi Усні консультаціі Вченоі ради щодо штатного розпису?? Що далі? Наступні договор. Будуть на здійснення аналізу та усні консультаціі щодо кожного документу керівника, Вченоі ради, інших посадових осіб
Igor Lypovoi
 Igor Lypovoi Дуже схоже на звичайнісіньку розтрату. Ст. 191 КК Украіни
Volodymyr Isaienko
Volodymyr Isaienko Igor Lypovoi, саме Ваші “усні консультації та фахова і плідна робота” як головного юридичного представника НАУ якраз і привела до таких наслідків, коли університет програв всі судові позови, що з’явилися в результаті Вашої роботи, та сплатив мільйонні збитки. Я вже не кажу про іміджеві втрати, що поніс НАУ, після Вашого “фахового” консультування. Їхній розмір взагалі важко оцінити. Тому, якраз Вам і треба утримуватися від коментарів роботи колег, які тепер змушені “розгрібати” наслідки” Вашої “юридичної консультації”
І ще. І це – головне. Поки я очолюю НАУ, в університеті НЕ будуть платитися гроші “в конвертах”, до чого так звикли деякі. Я не займаюся комерційною чи корупційною діяльністю в університеті. Тому, всі проплати, заробітні плати і заохочення працюючих для НАУ є і будуть легальними, прозорими і законними. Саме це я наголошував Вам і в особистій розмові. І про це свідчать документи, які Ви активно і “фахово” коментуєте.
Olga Gnatishina
Olga GnatishinaВи так швидко знайшли акт здачі замовлення, невже видачі так далеко?
Чи в захваті ВИ від свого керівника?
Слідкуйте за новинами… далі буде…


Коментарів 2 Додати коментар

  • За о-о-очень ценного сотрудника заступился сам глист!!! Да, это уже можно рассматривать как конвульсии глиста на раскалённой сковороде. А какой поток “праведного и честного” гнева в адрес тех, кто посмел его разоблачить… А-яй-яй-яй!!! Я такой ” открытый (кто бы сомневался в том, что глист голый!) и демократичный”, снизошёл до общения с простым народом…

    А почему? Да потому, что жаренным запахло, и знает глист, куда засунул своё тельце – в бюджетные средства. И ему пофиг, что в своё грязное дело втянул молодые неокрепшие души! Ему все мало. А если шкура глисто-червяка не выдержит и лопнет? Ой-йой-йой-ой, сколько говна и вони будет выброшено в окружающую среду!!! Даже ГЕЙ-сообщество глистов такого не выдержит.

    Уважуха тем студентам, кто свои бабки не отдал СР ( не подумайте, что Се-Рунам от молодежи) НАУ. Не пачкайте себя, молодые люди, экскриментами прожженных деловаров, страдающих диареей наживы и подлости)))

  • […]  Olga Gnatishina Я б ще глянула на акт видачі замовлення на послуги пані Рози.  Volodymyr Isaienko Olga Gnatishina, договір стандартний і містить той самий перелік послуг, що і акт прийняття, і ще зверніть увагу на дати, коли укладалися документи. Так, що ніякої конспірології тут немає)  Igor Lypovoi Точно! Зверніть увагу на дати. Договір 14.12., акт 21.12. Виконавець “плідно” працював цілий тиждень за 31т.! І що ж виконавець таке складне здійснив? Аналіз установчих документів (статуту)? Якого статуту? Проекту, що погоджений Конференцією НАУ 23.11.16?  Igor Lypovoi Підготовка документів для здійснення реєстраційних дій? Ці документи зазвичай готував юрисконсульт Юрввдділу без проблем  Igor Lypovoi Усні консультаціі Вченоі ради щодо штатного розпису?? Що далі? Наступні договор. Будуть на здійснення аналізу та усні консультаціі щодо кожного документу керівника, Вченоі ради, інших посадових осіб  Igor Lypovoi Дуже схоже на звичайнісіньку розтрату. Ст. 191 КК Украіни Volodymyr Isaienko Igor Lypovoi, саме Ваші “усні консультації та фахова і плідна робота” як головного юридичного представника НАУ якраз і привела до таких наслідків, коли університет програв всі судові позови, що з’явилися в результаті Вашої роботи, та сплатив мільйонні збитки. Я вже не кажу про іміджеві втрати, що поніс НАУ, після Вашого “фахового” консультування. Їхній розмір взагалі важко оцінити. Тому, якраз Вам і треба утримуватися від коментарів роботи колег, які тепер змушені “розгрібати” наслідки” Вашої “юридичної консультації” І ще. І це – головне. Поки я очолюю НАУ, в університеті НЕ будуть платитися гроші “в конвертах”, до чого так звикли деякі. Я не займаюся комерційною чи корупційною діяльністю в університеті. Тому, всі проплати, заробітні плати і заохочення працюючих для НАУ є і будуть легальними, прозорими і законними. Саме це я наголошував Вам і в особистій розмові. І про це свідчать документи, які Ви активно і “фахово” коментуєте. Olga GnatishinaВи так швидко знайшли акт здачі замовлення, невже видачі так далеко? Чи в захваті ВИ від свого керівника? Слідкуйте за новинами… далі буде… reider-nau.com […]

Залишити коментар