Науково-педагогічні двірники, або Ідіот так ідіот!

Своїм черговим ідіотичним наказом Ісаєнко закріпив за факультетами територію. Не для комфортного проживання, а для прибирання.

75224725_1684187355051308_3567766652034482176_n

Тобто, студент, замість того, щоб оволодівати знаннями, за які чесно заплатив він, або держава, мусить батрачити. А викладач, щоб сумлінно готуватися до лекцій і практичних занять, повинен організовувати процес прибирання перетворитися, як би сказала безтолкова Оксана Вовк, на клінінг-менеджера.

Нагадаємо, що контрактом на навчання передбачено, що університет забезпечує студента всім необхідним, в тому числі – комфортними умовами проживання і навчання. В калькуляцію входить і оплата за прибирання території.

Відбулася дуже неприємна історія. Ісаєнко по звільняв прибиральниць і двірників, а також розірвав угоду на прибирання території,  переклавши відповідальність за чистоту на студентів та викладачів, а грошики разом з Розою Вінецькою, тупо вкрав.

І знову потішили професори-доктори михненки-жовнірчики, які готували наказ.

Як,  наприклад, зрозуміти формулювання «спільна персональна відповідальність»? Або «відповідальність факультету за якість утримання прибудинкової території»?

При тупоголовому Ісаєнку викладачі мають гордо іменуватися «науково-педагогічними двірниками»!

Якщо керівник ідіот, то він ідіот у всьому!


Залишити коментар