Назустріч Незалежності!

За радянських часів заведено було зустрічати державні свята певними здобутками. Така традиція, правда в дещо трансформованому вигляді, збереглася і до сьогодні. У всякому випадку колектив Національного авіаційного університету святкує по-особливому. Якими ж здобутками зустріла державне свято адміністрація університету?

Одним з найвагоміших здобутків, на думку «ректора» Ісаєнка, є те, що повним ходом йде ремонт у першому корпусі. І тільки за мармурову плитку, він відвалив підрядникам 6 мільйонів гривень. Ще понад два з половиною мільйони гривень Ісаєнко віддасть за «удосконалену» вхідну групу. Там заробітчани, які живуть в гуртожитках університету, відпрацьовують за житло за графіком у вільний час. Тобто, схема така: університет надає безкоштовно житло заробітчанам, яким немає де жити у Києві, в ті, у свою чергу, відпрацьовують за це на вхідній групі. Бартер дуже вигідний. Матеріали (пісок, цегла, цемент), не такі вже й дорогі, їх закуповує фірма, на яку скидають кошти за виконані роботи за завищеними цінами. І всі задоволені, тим більше, що тендерів проводити не потрібно. Все до 200.000 гривень разовими платіжками. Розпочато ремонти у кабінетах для шести помічників ректора.  У першому корпусі скоро не залишиться навчальних аудиторій.

Таким чином, до Свята в усіх зацікавлених у відкатах дуже хороший настрій. Правда, багатомільйонні борги за комунальні послуги дещо псують його, бо до нового опалювального сезону вже зовсім недалеко і вчасно для університету він не розпочнеться. Нічого, як каже Ісаєнко: «Холодно? Та ви тримайтеся!»

42343

Хороший настрій у Ісаєнка. Він повернувся з відпустки та відрядження. У відпустці був у Італії, а у відрядженні – в Канаді. Тобто, реально він до Канади злітав у приватних сімейних справах, але закамуфлював це під відрядження. Таке свинство «немішаєвського жлоба» дуже дістало колектив. Терпець може увірватися. Це вам не на «Колібріс» на трамвайчику змотатися, і навіть не на «Обойний ринок». До Канади летіти треба. А це дорого. І так по три рази на рік.

Зрозуміло, що Свято родина Ісаєнків зустрічає з піднесеним фінансовим настроєм. Хороший батько Ісаєнко. Регулярно до дочки зібрану готівку возить. Посвячені кажуть, що вони з дружиною саме там готують для себе запасний аеродром на випадок зміни влади чи відкриття кримінальних проваджень за фінансові фокуси. Може бути так, що ні Андрієвський, ні Ковтунець не відмажуть. А так зібрав чемодан, і полетів на все готове, на безбідне життя на пенсії до рідної дочки.

Хоча, Ісаєнко, розуміючи, що цій владі недовго залишилося, потайки від основного свого спонсора Андрієвського, мостить собі стежку до штабу Юлії Тимошенко. Інформація відповідає дійсності. Дружина постаралася.

andrievskiy

Ісаєнки з тих, що не вірять у майбутнє своєї держави, тому майбутнє своєї донечки бачать лише «за бугром». Воно б то нічого, дитя – святе для кожних батьків, але комунізм для своєї дитини вони будують за рахунок того, що заганяють у злидні дітей працівників університету. Коли десь прибуде, то обов’язково комусь на збитки. Свою фінансову незалежність родина Ісаєнків також присвятила Дню незалежності.

Адміністрація НАУ Дню незалежності присвятила і десятки судових позовів проти себе, і мільйонні виплати компенсацій після програних судів. Цим, безумовно, пишаються «державні службовці» Андрієвський та Ковтунець – хрестоматійний приклад того, як безсоромно можна переплутати державні гроші і власну кишеню.

Справді добрий урожай до Дня незалежності зібрали викладачі та співробітники у приймальній комісії. Незважаючи на те, що Ісаєнко не заплатив жодної копійки за рекламу університету, завдяки зусиллям кафедр та працівників прийомки студентів все-таки набрали. До цифр кількарічної давності далеко, але кількість контрактників може дозволити виплачувати подвійні оклади усім. Тепер усе залежатиме від того, чи захоче Ісаєнко вчинити справедливо і дати усім надбавки, чи знову за кілька місяців усе вкраде і посадить колектив на «голодний пайок».

Але є в цьому успіхові один суттєвий недолік. Така значна кількість абітурієнтів стала можливою завдяки різкому зниженню прохідного балу – до 100 на більшості спеціальностей. Таким чином, мислячі зрозуміють, що адміністрація НАУ відкрила шлюзи для найслабших випускників. І це в недалекому майбутньому призведе до катастрофічного зниження якості знань як студентів, так і самого процесу викладання, а відтак і якості навчання. Цей «здобуток» «аукнеться» великими проблемами.

Шикарними кадровими здобутками зустрічала державне свято адміністрація НАУ. Довбань готується перейти на роботу головою Солом’янської РДА, але його помічникові Сухоносу там місця не знайшлося, тому його Довбань з Андрієвським хочуть залишити «смотрящим» за університетом. Уявіть собі на посаді першого проректора чергового випадкового «дилетанта-врємєнщика», який фактично буде керувати потужним колективом. Печатка на сьогодні у Довбаня. Документи на підпис йому возять хтозна-куди. Тепер ця почесна функція прибивати печатку буде належати Сухоносу.

Роза продовжує розважатися за кавою з солодкими котелянцями в той час, коли в її приймальні годинами чекають на аудієнцію поважні члени колективу. Вона зірвала з посади вченого секретаря Інституту держави і права ім. Корецького свою подругу О.Михайленко, пообіцявши золоті гори на посаді начальника юрвідділу в НАУ. Ісаєнко змінив розині плани і захотів Прудивус. А тепер подругу і назад не беруть, і в університеті її життя буде нелегким. Але то карма, бо, кажуть, що саме вона готувала брехливу відповідь на «запит» колишнього юриста Харченка Липового до Інституту Корецького. Тоді саме цим «документом» прикрилася «бородянська команда», щоб зачистити менеджмент університету. А згодом аналогічні «висновки» вже Ісаєнкові допомагали в судах звільняти В.Шмарова та В.Матвєєва. Карма пані Ольгу наздоганяє. Але її таки залишили в університеті на посаді помічника ректора.

img-bbe0f0240802daf50539480d42e2104c-v

Продовжуються кадрові чистки під особисто відданих родині Ісаєнка людей. Звільнено О.Радзивілл. Її місце звільнили на прохання дружини Ісаєнка Ірини. Така ж доля і з тієї ж причини спіткала улюбленицю колективу О.Матвійчук-Юдіну. Ба більше. З університетського ЦКМ Андрієвський та Ісаєнко хочуть зробити якийсь політичний центр, робота якого буде спрямована винятково на вибори-2019. Так що прихильникам КВК, Студвесни, духового оркестру, ансамблю «Політ», театру «Екіпаж» та іншим художніх колективів, варто буде забути про часи, коли ЦКМ виконував свою пряму функцію і збирав на різних заходах тисячі студентів.

ckm-nau-kiev-na-ulice-580b432198e17

Розпочалися репресії проти інших керівників структурних підрозділів, які обіймають посади 20-30 років. Їм на зміну мають прийти особисто віддані родині «люди з вулиці». Мабуть, апетити родини Ісаєнків зростають.

Тим часом, незважаючи на публічне приниження дружини, директор НН ІКІТ Юдін годинами просиджував у приймальні «ректора» і пропонував свої послуги в різних якостях: директора НН ІКІТ, декана факультету кібербезпеки, або проректора з науки. Нормальний чоловік дочекався б зустрічі виключно для того, щоб дати ляпаса за приниження родини. Але то не той випадок.

Саме зараз вирішується доля НН ІКІТ, який хочуть поділити на два факультети – власне ІКІТ і кібербезпеки. За останній боровся Юдін і професор В.Козловський. Юдін намагався витиснути хоч щось за те, що підписав листа в МОНУ на підтримку Ісаєнка два роки тому. Але не домовилися. Перед самими вихідними Юдін таки написав заяву на звільнення. З ним пішли з університету ще кілька викладачів з його кафедри. Ще одні «юди-підписанти» Запорожець і Гудманян відмовилися підтримувати свого «друга».

Іншим «підписантам» – Чепіженку і Мурановій пощастило менше. Чепіженко намагається відстояти свої права у судах, а Муранову Ісаєнко попередив, що місце директора не її, а його подруги з університету Драгоманова Дейнеги. Дав їй трошки часу подумати, на яку посаду вона згодна перейти.

Але Наталія Петрівна – жінка досвідчена і надто заможна, щоб відступати. Вона знайшла «аргументи» зберегтися на посаді. Інститут, де вона директорує, поділять на два факультети. Один буде займатися заочним навчанням і довузівською підготовкою, а інший – дистанційним навчанням і післядипломною освітою. Повна управлінська дурня: спочатку укрупнювати, а потім дрібнити. У цьому весь менеджерський «геній» Ісаєнка. Таким чином, деканами будуть і Муранова, і Дейнега. Але фінансове навантаження на бюджет університету на утримання адмінапарату двох факультетів збільшиться вдвічі. Це при тому, що толку від них вже кілька років – нуль. А скандальна історія з плагіатною докторською дисертацією пані Муранової дуже скоро отримає своє продовження і не виключено, що інститут знову об’єднають.

У Харченка справи зовсім кепські. НАЗК впаяло йому протокол про корупцію. Це є підставою для звільнення, якого чекає-не-дочекається Ісаєнко. Але Харченко отримав протокол про адміністративне правопорушення за те, що не повідомив НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, а саме про 93 тисячі зарплати на місяць. А от Ісаєнко зі своїми 96 тисячами зумів якось «питання порішати». Але це не остаточно.

foto-nazk

У Ю.Симоненка кримінальні клопоти не закінчилися. Також Ісаєнку потрібно буде думати як поновити на посаді Ю.Кочергіна.

У Державному музеї авіації також скандал. Кажуть, Мосов також йде з посади директора. Перших кілька гектарів ДМА уже віддав під ангари для бізнес-авіації МА «Київ». Мосов не хоче брати на себе цю крадіжку. Заступником директора туди ж перевели Вереса. Таким чином, він вже не помічник ректора і значно посилив адміністрацію Музею.

Від «правої руки» Ісаєнка Кірілла Ніколаєва користі мінімум, але кола емоційної негативної напруги він пускає навколо себе дуже навіть професійно. Саме такий функціонал нарізав йому «ректор». Інше – не для нього.

Мабуть, правий Довбань, коли публічно називає НАУ «цирком», а його співробітників «клоунами». Тільки перетворився на це університет завдяки зусиллям таких зайд як він.

А так хотілося б, щоб наступне головне державне свято колектив зустрічав би з непідробним піднесенням, щоб закінчилося свавілля криміналу та непрофесійності, незаконно нав’язаних МОНУ в одному з найкращих університетів країни.

nezal-den


Залишити коментар