Недобитки Квіта продовжують ґвалтувати Закон

Відставкою Квіта безчинства в НАУ не завершилися. Допоки відставний міністр шукає місце нової роботи, а МОН розгрібає після нього «авгієві стайні», «бородянські бандити» поспіхом намагаються доламати недоламане.

На цей раз у них «дійшли руки» до Статуту НАУ. Так, діючого Статуту 2015 року, який унеможливлює не тільки перебування на посаді таких неуків як Майснер чи Калита, але й не дозволяє їм ні підіймати руку, ні розкривати рота на засіданнях «вченої ради».

2

Клоуни Харченко і Майснер перед тим, як піти з університету і присвятити наступну частину життя допитам і спілкуванням зі слідчим про вчинені злочини та правопорушення, виносять на розгляд «вченої ради» протизаконні питання «Про нову редакцію Статуту НАУ» та «Про визначення квот виборних представників аспірантів та докторантів до вченої ради університету».

Не звертаємо уваги на інші питання порядку денного, бо і вони, і інші десятки рішень, прийнятих з грудня минулого року, не варті, перефразовуючи класика, і А-4, на яких вони зафіксовані.

Нахабство, з яким Майснер продовжує множити фейкові рішення можна порівняти лише з рівнем тупості самого Майснера. Всі ці зразки «високо інтелектуальної» праці поплічників Квіта дуже скоро будуть скасовані одним єдиним наказом. Шкода тільки багатогодинних пустих майснерівських промов «ні про що» на «засіданнях», за які можна було б зробити щось корисне.

Законом України «Про вищу освіту» чітко визначені процедура обрання та участі студентів у вченій раді, а також порядок затвердження Статуту університету. Інтерпретувати Закон на свій розсуд може дозволити собі лише психічно хвора людина, яка замість того, щоб бути ізольованою від суспільства, була не тільки випущена на свободу Квітом, але й наділена відповідними повноваженнями.

213

Упевнені, що цією клоунадою завершиться кар’єра Майснер-перекинчика на українській землі. Навряд чи колись цього дурачка візьмуть кудись на роботу з таким «яскравим послужним списком». Правда, є варіант: якщо його підбере «закадичний друг Сірожа Квіт». Але це в тому випадку, якщо горе екс-міністр сам кудись працевлаштується.


Залишити коментар