Недолугий та токсичний в.о. ректора НАУ В.Ісаєнко

«Академічна доброчесність», Ковтунець і «Пчьола з броділки»

pchela-isaenko

Складається враження, що Міносвіти в особі першого заступника міністра В.Ковтунця свідомо і добровільно створює і собі проблеми, пов’язані зі своїм фаворитом, недолугим та токсичним в.о. ректора НАУ В.Ісаєнком, і проблеми міністру освіти Л.Гриневич, як керівнику, яка відповідає за все, що коїться в галузі.

grinevich-kovtunec-mon-031

З подачі В.Ковтунця Ісаєнкові можна абсолютно все: і корпуси розвалювати під будівництво висоток, і пілотів без ліцензії готувати, і гроші колективу тринькати у тривалих закордонних відрядженнях, і літаки вдвічі дорожче купувати, і навіть не звітувати за рік своєї діяльності на посаді. Так-так. Єдиний керівник вишу в Україні, якому дозволена така розкіш. Бо Ковтунець прикриє. Ця парочка загалом потребує пильної уваги психіатра.

Хто кришує хабарника з НАУ?

А Ісаєнко продовжує всюди лізти. В кожну шпаринку, в кожен тендер, у кожну премію, в кожну закупку, в кожну реорганізацію, в комісію… і навіть у, здавалося б, дрібничку для такого «великого керівника» — пересічний захист дисертації. Бо там також можна поживитися, хоча б перекусити і випити «на халяву».

ПІСЛЯ ЗНИЩЕННЯ ІЗДН ТА ІПН В НАУ ІСАЄНКО «ФАНТАЗУЄ …

У своєму жлобському нестриманні Ісаєнко набагато обігнав свого підприємливого патрона Ковтунця. Але в цьому випадку він підставив не тільки його, міністерство, самого себе, але й ні в чому не винну здобувачку наукового ступеня доктора педагогічних наук Любов Петрівну Вішнікіну.

Та про все по-порядку. 28 грудня 2017 року МОН видає наказ 1714 «Про затвердження рішень атестаційної колегії міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 12 грудня 2017 року»

https://mon.gov.ua

У наказі у пункті 2 утворено спеціалізовану вчену раду Д 26.452.05 Інституту педагогіки НАПН України для проведення разового захисту дисертації Вішнікіної Любові Петрівни на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 «Теорія та методика навчання (географія)», затвердивши її у складі згідно з Додатком 2.

Відкриваємо додаток і бачимо до болі знайоме прізвище В.Ісаєнка.

viber image1

Спробуємо зрозуміти логіку присутності «спеціаліста з глистознавства» серед фахівців зі спеціальності 13.00.02 – «теорія та методика навчання (географія)».

«Регалії» В.Ісаєнка зазначені так: доктор біологічних наук, провідний науковий співробітник, Інститут педагогіки НАПН України, спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання (географія). Може то не той Ісаєнко, що випадково в НАУ приземлився? Та ніби той самий. Тільки основне місце роботи вказав невірно. Збрехав. А може, коли відбудеться захист, він вже програє вибори і десантується в академію педнаук? Хороший хід, правильний. Але наказ датовано груднем 2017 року. Значить Ісаєнко збрехав.

НАУ Ісаєнко фальсіфікація

Але з якого дива Ісаєнко позиціонує себе спеціалістом з 13.00.02? Може наукових праць має багато з педагогіки та методики географії? Відкриваємо і дивимося на «науковий доробок» Ісаєнка. «Екологія, авіація і космос», яку писав Г.Франчук і до якого «примазався» Ісаєнко, ну ще прилаштувався з «молодою командою» до Г.Білявського у «Стратегії сталого розвитку». Та й усе. Але і воно не дотичне ні до географії, ні до методики. Та й опубліковані понад три роки тому. Ну хіба дві подорожі до ІКАО вказав. Чим не географія?  https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=eF9wJ-MAAAAJ&view_op=list_works&sortby=pubdate

Таким чином, участь Ісаєнка у разовій спецраді не підтверджена ні профілем його роботи, ні працями зі спеціальності 13.00.02, ні його дисертацією,  та й основне місце роботи Ісаєнко вказав невірно. Знову збрехав! А Ковтунець прикрив.

viber image2

Але хіба то проблема для випускника Інституту харчових технологій та кандидата наук за спеціальністю «Технологія бродільних виробництв»? Аналіз його «звитяжної наукової» біографії від інженера Ічнянського спиртзаводу, з якого втік в армію, бо «хімічив» зі спиртом, через аспірантуру за профілем «броділки», потім через «хлібну» посаду в міносвіти, звідки погнали за корупційний скандал, далі кар’єра в НАУ, яка також закінчилася вигнанням з ганьбою, потім «скромне» відмивання коштів в педуніверситеті Драгоманова. А потім «джек-пот» від Ковтунця – в.о. ректора університету, що колись виплюнув Ісаєнка як непотріб.

Аферисти, як і шизофреніки, завжди примірюють на себе різні професії, бачать себе в різних іпостасях. Як, наприклад, Ісаєнко. Він – педагог, авіатор, біолог, еколог, географ, методист, артист, бродільщик в одній особі. Красується нарцис у формі, у дорогих костюмах, смокінгу. Велика кількість образів свідчить про реальні проблеми з психікою. Але все заради наживи.

Пригадується культовий серіал «Бригада», на одного з героїв якого схожий Ісаєнко. Не тільки зовні, але й характером. Пчьола. Навіть подільники вказують: «Пчёлкин, мы здесь все неглупые пацаны, не тяни одеяло на себя, ладно?»  Або ці слова Саші Бєлого: «Раньше я думал, всем надо показать, что круче меня только вареные яйца. А Пчёле всё по барабану. Он за зелёную бумажку готов горло перегрызть». Це також і про Ісаєнка.

А про їх «бригаду» мова буде йти окремо. Всі погляди на університет. Все їм мало. Як говорять між собою герої «Бригади», також схожі на конкретних осіб, які «завели» Ісаєнка в університет:

viber image6

— Белый, сука, ненавижу! /Космос/

— Понеслось, он скоро кусаться начнет. /Пчела/

— Че-че? /Космос/

— Через плечо./Пчела/

— Это моя тема! /Космос/

— Какая тема? Ты мелкий наркош. Ты за полгода в хлам превратился. Я тебя скоро вообще из движения выключу. /Белый/

— Это ты как меня выключишь? Физически? /Космос/

— Морально! /Белый/

— Что бы он выиграл, если бы был он?/Белый/

— Доля в полумиллиардном проекте. Нас нет, он хозяин! /Космос/

— Че здесь рисовать? Ты что, Репин, что ли?/Космос/

— Что ему надо? То же, что и тебе. Независимость от Саши Белого.

— НО, я сел с тобой в машину, а не он./Космос/

— Белый, он не сел к нам в машину, он поехал на их тачке /Космос/

 

Хіба не нагадує проект захоплення університету? Сісти на його півмільярдний бюджет. Розвалити ще кілька корпусів і збудувати висотки. І вже не виходить на попередників кивнути.

Але повернімося до академічної доброчесності, цноту якої так дбайливо на публіці оберігає міністерство, але на яку їм реально наплювати. Ну навіщо Ісаєнку такий дрібний для нього проект? Навіщо створювати імідж науковця? Ковтунець прикриє? Прикриє, але контору вкотре спалить. Жадність фраєра погубить, точно погубить. І всіх фраєрів, причетних до бізнес-проекту «НАУ».

Добре було б їм затямити слова дуже схожих на них персонажів з «Бригади»: «Чем круче ты подымаешься, тем больше в тебе лажи! Какие экзамены? Зона — твой университет! Восемь лет строгача минимум,..».


Залишити коментар