Нелегітимна Вовк і легітимна студентська рада

Бер.31.2019. / Коментарів: 2

Продовжуємо спостерігати за незаконними маневрами «інноваційного проректора» з молодіжної політики Вовк.

5

А саме над її неприхованим знущанням над легітимно обраною студентською радою. Іншими словами, розв‘язано війну проти СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ як інституції, якій законодавство України визначило конкретні права і обов‘язки. В тому числі право брати участь в управлінні університетом, а також (увага!) погоджувати призначення посадових осіб. На це вказують Розділ VІ Заклади вищої освіти. Розділ VІ Управління закладом вищої освіти. А особливо слід звернути увагу на Статтю 40.

Студентське самоврядування. Пункт 6. Підпункт 4. де чітко сказано, що органи студентського самоврядування погоджують «призначення заступника декана факультету, заступника директора інституту, заступника керівника вищого навчального закладу вищої освіти».

3

ЗАКОН УКРАЇНИ Про вищу освіту zakon.rada.gov.ua

Тобто, студрада НАУ має погодити призначення тієї ж Вовк проректором, так само як і всіх інших проректорів. А ось тут і основна причина ініційованих нею маневрів проти СР – її не погоджувала жодна студрада.

Статут університета 

1

4

Нинішня не погодить й поготів. Вона мала надію, що «обрана Лукашенко» це зробить і буде ручною болонкою.

Але цього не сталося і не могло статися.

Отже, Вовк – нелегітимний проректор навіть згідно із Законом. Порада студентам. Найкращий спосіб прибрати нелегітимних і неадекватних – похід двох десятків активістів до приймальні міністра освіти і науки Л.Гриневич з відповідним листом, в якому будуть викладені факти порушень посадовими особами чинного законодавства.

4

Повірте, поки делегація буде повертатися з міністерства до НАУ, на посадах неадекватних і нелегітимних не буде. Навіть при тому, що керівник і сам ідіот.

Земля під ногами адміністрації уже захиталася. Залишилося лише трошки підштовхнути. Успіхів!


Коментарів 2 Додати коментар

  • Одна з ініціаторів знищення магазина NauShop.

  • Ні в якому разі не захищаю вищеозначену мадам, але далеко ж підуть ВНЗ, якщо студенти будуть вирішувати: кого відраховувати, кого поновлювати, кому деканити, тощо.
    І чи є правила, які обмежують доступ до цієї юнацької ради тих, ммм… назвемо їх нерадивими студентами, щоб ось такі рішення були при наймні не шкідливими (за ради помсти викладачу, що не подарував залік, або декану, що відрахував за формальними ознаками неуспішності та т.ін.)?

Залишити коментар