Ненародний депутат Д.Андрієвський і жебрак НАУ

Нові суспільно-політичні умови диктують нові правила гри. Так, принаймні, хочеться і саме цього всі очікують.

Перемога В.Зеленського на президентських виборах дала надію, що люди, які захопили владу в Україні внаслідок Революції, розграбували її, відійдуть з політики та влади і понесуть моральне та кримінальне покарання.

Цих моральних потвор не зупинили навіть десятки тисяч смертей українців,  на кістках яких вони спокійно кілька років поліпшували своє матеріальне становище. Таких ділків-мародерів в державі тисячі.

Є кілька таких, які залишили свій мерзотний слід і в НАУ. Про Л.Гриневич, С.Квіта, В.Ковтунця, Ю.Рашкевича, О.Гладковського-Свинарчука, П.Полянського, С.Квіта та ділків меншого калібру в цьому матеріалі згадувати не будемо, хоча вони добряче присмокталися до університетського тіла за крайні кілька років. Але найбільше збагатився на університетських коштах зовсім ненародний, але поки що депутат Дмитро Андрієвський.

andriyevskyj-dmytro-nardep-3

Уже ні для кого не є секретом, що Дмитро Андрієвський є реальним власником усіх ресурсів Національного авіаційного університету – землі, коштів, будівель, і навіть людей.

Саме Дмитро Анддрієвстький посадив свого «фунта» Володимира Ісаєнка на посаду ректора НАУ і через нього, а також через свою підручну проректора Розу Вінецьку грабує університет.

Саме Дмитро Андрієвський, використовуючи адміністративний ресурс, з допомогою Лілії Гриневич утримує на посаді В.Ісаєнка після відверто сфальсифікованих результатів виборів ректора університету.

Саме Дмитро Андрієвський через афілійовані з ним структури дерибанить землю університету,  руйнує корпуси, зводить висотки.

Саме Дмитро Андрієвський є  винним у тотальному зубожінні та жебрацтві членів колективу, у тому, що сотні висококласних викладачів та співробітників змушені були залишити університет і шукати кращої долі в інших колективах.

Саме Дмитро Андрієвський винен у тому, що щороку колись один з кращих університетів країни скочується дедалі нижче у всіх рейтингах.

Саме Дмитро Андрієвський винен у тотальному управлінському ідіотизмі в НАУ.

Цей перелік «заслуг» рекордсмена з перебігання з партії в партію мультимільйонера Д.Андрієвського можна продовжувати довго. Але однією констатацією фактів біді не зарадиш.

Нещодавно стало відомо, що це, з дозволу сказати, п…олітик, знову зібрався до верховної Ради України як мажоритарник. І цього разу вже знову від партії «Удар». І збирається він це робити за кошти, які масово виводилися і будуть виводитися з НАУ через незаконні фінансові оборудки. різке зменшення виплат викладачам та співробітникам цьому підтвердження.

andriyevskyj-dmytro-nardep

Якщо, не приведи Господь, так станеться, то на НАУ потрібно ставити хрест. Він його знищить, а землю забудує.

«Reider-nau», як свідомий патріотичний український ресурс інформує колектив, що буде пильно стежити за Д.Андрієвським під час виборчої кампанії і зробить все від нього залежне, щоб звільнити колектив НАУ і весь округ від нечистоплотного у всіх смислах ненародного депутата.

Ми також  закликаємо свідомих патріотів університету і Солом’янського району наслідувати наш приклад і надсилати на адресу [email protected]  матеріали та документи, які підтверджують антинародну діяльність Дмитра Андрієвського. Лише об’єднавши зусилля ми зможемо покласти край пануванню над нами андріївських як уособлення усіх вад суспільства.


Залишити коментар