Невеселий квест «Вгадай хто твій наступник?»

За два місяці тимчасового керування університетом В.Ісаєнку вдалося перевершити свої попередників. «Бородянська банда» звільнила лише два десятки співробітників. А новий «викормиш» пари Гриневич  — Ковтунця глистовий аграрій В.Ісаєнко — приємно здивував своїх «хрещених батьків».

Безумовно,  переважна  більшість звільнених колег та тих, хто підпадає під звільнення найближчим часом, будуть оскаржувати своє звільнення в суді і, безумовно, будуть поновлені.  Навіть ті, кого просто посунули трошки вниз, щоб віддячити за вірну службу, наприклад Ю.Кочергіну, який у 2014 — му вже приводив озброєних людей в університет. Ну і що, що С.Єрін і Б.Наврузов не хотіли залишати свої посади —  змусили написати заяви про перехід «за власним бажанням».

Але зустрічати Новий рік з родинами вони  будуть далеко не  в  святковому настрої. Сотні наших колег та членів їх сімей будуть «незлим  тихим» словом  згадувати не тільки «третього злобного  карлика» Ісаєнка, але й подумки прошепочуть «щоб вам, бл…» на адресу Лілії Гриневич та Володимира Ковтунця.

А кармічні  закони вони порушувати не в силі, це не НАЗЯВО блокувати, чи вибори в НАУ скасовувати. Баланс добра і зла, моральна гармонія, це, знаєте, не статті чужі тирити чи зі штатними розписами махлювати.

І їм, їх дітям, і їх родинам воздасться за все.

А поки що публікуємо  прізвища  «ощасливлених» новітніми покидьками співробітників. Знайомтеся, шукайте знайомі прізвища.

Не полінуйтеся підійти до когось з них, можна до кабінету, чи просто на вулиці підтримати, поспівчувати,  бо завтра буде ваша черга. Безробітні друзі Ісаєнка вже стоять в черзі за дармовими посадами. Скоро у першому корпусі не  залишиться жодного знайомого обличчя. Якщо дамо, ясна річ, покидькам хазяйнувати в нашому домі.

 

1

Газета reider-nau


Залишити коментар