Невідворотність покарання

Лют.6.2017. / 1 коментар

За  інформацією від Назара Холодницького досудове слідство у справі банди Харченка завершено. Матеріали спрямовані до суду. Станом на сьогодні адвокати та підозрювані знайомляться з ними згідно із законодавством.

«Детективами  НАБ України під процесуальним керівництвом прокурорів САП, завершено досудове слідство у кримінальному провадженні за підозрою колишнього виконувача обов’язків ректора Національного авіаційного університету (НАУ), керівника адвокатського об’єднання та колишнього високопосадовця Збройних Сил та органів державної безпеки України, генерал майора  у  відставці, у  вимаганні  та  отриманні 26.08.2016 неправомірної вигоди в  особливо великому розмірі, а також умисному невиконанні судових рішень про поновлення на роботі незаконно звільнених працівників університету».

Таким чином, Харченко з поплічниками про ходять за «важкою» статтею отримання неправомірної вигоди, а Харченко ще й за статтею за умисне невиконання рішення суду.

У зв’язку з цим потрібно нагадати читачам, що під статті КПК України Харченка підвели кілька осіб, які мали б сидіти з Харченком поруч а лаві підсудних.

В першу чергу йдеться про колишнього міністра освіти Квіта, який підписав листа, що ніби то дозволяв Харченку не виконувати рішення суду, провокувавши таким чином його на порушення Закону. А також «радника» Квіта, «юриста», «прожжонного  адміністратора» Майснера, який переконав Харченка у «колективій відповідальності», «юридичних моментах» і гарантував йому абсолютну безпеку.

Підбивали на вчинення злочину Квіт і Майснер, а сидіти буде Харченко. На схилі літ втрати ти все: родину, майно, статус, повагу. Такою важ кою та невідворотною є розплата за зраду.

Газета reider-nau


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар