Незаконні кадрові польоти у Кропивницькому

Не здивував черговим незаконним наказом лже-ректор Ісаєнко. Поки вони з дружиною мандрували до дочки в Канаду, за наказом шефа Козловський звільнив з посади начальника Льотної академії НАУ Артура Дрезналя.

Але прилетів Ісаєнко і призначив начальником С.Неділька, якого звільнив перед тим. Призначив на виборну посаду наказом. Це незаконно. Але Ісаєнко на закон плював давно. Тим більше що в нього є такі «висококваліфіковані юристи» як Леся Прудивус (Леська-ескорт) і Максим Шишов (Макс-покидьок).

nedilko

Ніхто не розумів через що такі алкогольні маневри. А справа ось у чому.

fb_img_1570182513014

Артур Дрезналь не захотів порушувати закон і мав намір виконати рішення суду про поновлення на посаді першого проректора В.Москвичова. А також не захотів розпилювати 90 мільйонів гривень, які мають надійти для потреб академії. А Ісаєнко захотів відкат у 15%.

Більше того, звільнений-призначений С.Неділько таки дотиснув Ісаєнка, бо після звільнення грозився сказати правду на засіданні суду про те, як насправді відбувалося голосування і підрахунок у Кіровограді під час виборів ректора університету. А суд скоро і Ісаєнко не знає як і куди повернуть свідки. Документи він за допомогою Шишова знищив, але таким чином знищив і докази своєї легітимності.

А Неділько, як справжній бізнесмен, погодився відкатувати Ісаєнкові «його» мільйони.

Отже, кадрові незаконні експерименти Ісаєнка поки продовжуються.


Залишити коментар