Нотатки до власної сторінки у Facebookпосла України в Канаді Андрія Шевченка

Січ.31.2020. / 1 коментар

10

Жахливо і соромно!

У штаб-квартирі ICAO (м. Монреаль, Канада) пан Посол України разом із «ректором» Національного авіаційного університету Ісаєнком В.М., а також директором АТП «Антонов» п. Харченком М.Г. передали в музей штаб-квартири ICAO копію нашої «Мрії» (АН-225)…

9

Яке відношення до проектування, виробництва й експлуатації гордості вітчизняного авіабудування мають ці панове? Жодного!

Біолог (псевдоректор авіаційного), журналіст (якого явно підставили) від імені України? А чому не багатотисячний колектив АНТК? Де їх гідність? І повага, зрештою… До нас із вами?

Бавтеся, панове, бавтеся!

Але, є величезне «Але»… поряд з учасниками просто процедури – дійсно людина, яка брала участь (безпосередньо) у випробувальних польотах «Мрії».

Але в небо підіймав (ставив на крило) Герой України, заслужений льотчик-випробувач Галуненко Олександр Васильович. Другий пілот – Горбик С.О., бортінженери випробувачі – Шулещенко О.М., Гусар В.О., бортрадист Бєлоусов В.Є., провідний інженер-випробувач Харченко М.Г., які дали путівку в небо гордості нашої держави 21 грудня 1988 року.

Звання і нагороди отримав, звичайно ж, той, від впевненої руки і холодної голови якого залежали долі їх усіх і, головне, доля унікального витвору людської думки – «Мрії».

А тут… «Людина, яка підняла в небо АН-225». Помилка Посла? Абсолютно ні! Він –  людина творча і не відчуває різниці в тому, хто такий Заслужений льотчик-випробувач – і член екіпажу. Пан Посол не розуміє, хто такий Герой України. Зате він добре розуміє як продавати свою власність в Криму за законами держави-агресора. Чим зрадив державу, інтереси якої представляє в Канаді.

11

Пане Михайле! Красуватися поряд із людиною, яка нищить авіацію від абсолютного невігластва і нерозуміння того, що він творить, до Вас – величезна дистанція.

Один із моїх знайомих постійно переповідає одну й ту ж (для мене жахливу) приказку: «Коня кують , а жаба ногу підставляє!» Приберіть жабу!

Про Олександра Васильовича «забули»… Бо незручний якийсь! А, можливо, він у довгостроковій Місячній експедиції? Разом із Ілоном Маском? Тоді можна зрозуміти…

Олександр Васильович Галуненко – голова наглядової ради НАУ! Щоб ви там не вигадували. Це – лише «міністр» Квіт міг говорити про те, що Герой України, за якого декілька разів голосували як за Голову Наглядової  Ради НАУ – в його очах ніхто… цікаво, а хто такий Квіт в очах Героя України Галуненка О.В.? Мабуть, пусте місце. Так само як і для колективу НАУ. Тому що саме безталанний Квіт зруйнував славетний колектив. Так само і як для освітян України Квіт – злочинець, який зруйнував вітчизняну освіту.

У вас є вибір – заздрити колезі – чи стати мужиком (ми всі вас поважаємо), і все ж таки позиціонувати себе як члена команди командира екіпажу, а не як підтанцьовку «екологічного» бовдура! Зрозумійте, він повинен був бути на вашому місці у Монреалі. О.В. Галуненко – це особистість і професіонал, знаний у авіаційному світі і який гідно представляє у світі Україну. Все одно для нас Олександр Васильович Галуненко – голова Наглядової ради, а не усілякі гладковські-свинарчуки-андрієвські, які поставили і підтримували усіляку Ісаєнкову нечисть.

P.S. Невже ми так виродилися разом із можновладцями? Нічого подібного. Просто пан Ісаєнко придумав ще один привід для відвідин своєї «канадійської» доньки…

Серце ж батька – не «дирижабль»… Але у нас теж є діти! Чому за наш, університетський рахунок, пане Посол?

Олександре Васильовичу! Редакція reider-nau,com від імені колективу Національного авіаційного університету просить у Вас вибачення за цей прикрий недоречний випадок і зичить Вам здоров’я (як авіатору), сімейного благополуччя, щастя і нових звитяг на авіаційній ниві в ім’я нашої Неньки-України!


Коментар 1 Додати коментар

  • А як таке може бути, що ректор-біолог НАУ заробляє більше, ніж президент України, глава уряду та міністр освіти?

Залишити коментар