Ноу-хау для прокуратури від в.о. ректора НАУ Ісаєнко та директора Н.Муранової

Рік, що минає, запам’ятався колективу багатьма втратами. Серед них – знищення в.о. ректора Ісаєнком двох важливих підрозділів – НН інституту заочного та дистанційного навчання і НН інституту післядипломної освіти. Ці інститути приносили в бюджет університету десятки мільйонів гривень щорічно, оскільки в цих підрозділах працювали професіонали.

Натомість Ісаєнко «ощасливив» колектив новим витвором своєї уяви про освітній процес – НН Інститутом неперервної освіти, куди ввійшли знищені вищезгадані підрозділи, а також «Інститут» доуніверситетської підготовки, який очолювала Н.Муранова, і який виконував функції підготовчих курсів.

Дурість такого об’єднання, вкупі з дрімучою непрофесійністю липового доктора наук Н.Муранової, принесло логічні результати уже через кілька місяців. Нова «директор» звільнила десятки фахових працівників, натомість набрала штат осіб абсолютно непідготовлених. Повністю знищена система дистанційного навчання, провалений набір на заочну форму навчання, не набрано жодного слухача на післядипломну освіту.

muranova

Результати очевидні. Логічно було б запропонувати доктору педнаук Мурановій як мінімум перейти працювати на профільну кафедру професором і перестати ґвалтувати підрозділ. Але Наталія Петрівна Муранова, щоб показати «ефективність» свого керівництва придумала відчайдушну аферу.

Її суть дурна, непотрібна, шкідлива для університету, але може «напустити туману». Муранова пропонує викладачам масово записуватися на створені нею в інституті курси підвищення кваліфікації. Курси платні – 1500 гривень. Але кожному, хто записався на курси і сплатив їх вартість, вона гарантує виписувати премії в розмірі тих самих 1500 гривень. Таким чином, з однієї кишені бюджету університету гроші перекладаються в іншу. Та подвійне оподаткування наносить йому великих збитків. Єдиний, хто виграє на такій афері – Н.Муранова. Так вона показує свою «роботу», демонструє поступлення на рахунок інституту, завантажує підлеглих і підкидає зайвих клопотів десяткам викладачів, які змушені погодитися на таку аферу. А якщо врахувати обсяг звітів, якими буквально завалили викладачів університету, то неважко передбачити їх ставлення до таких «курсів».

Коли людям не вистачає професіоналізму, то вони вимушені вдаватися до таких афер. Вітаємо Н.Муранову із зарахуванням до когорти аферистів, які ганьблять і грабують університет, а органи прокуратури з черговим потенційним клієнтом!


Залишити коментар