Нові афери від «інноваційного» ботоксного Ісаєнка

Тра.31.2020. / 1 коментар

48408

Станом на 2020 рік Національний авіаційний університет продовжує стрімко втрачати свої позиції на ринку надання освітніх послуг. Причини цьому всім відомі – абсолютна нефаховість команди «мачачучецького менеджера». Але управлінські помилки і непомірна жадібність родини Ісаєнка, помножена на долю в університетському бюджеті Дмитра Андрієвського та Лілії Гриневич призводять до непоправних втрат у фінансовому плані.

Що задумав зробити Ісаєнко задля економії коштів та зменшення штатної чисельності викладацького складу? Черговий злочин проти колективу колись славного університету.

По-перше. Разом з безтолковим Гудманяном і неадекватною Білоус він змінює навчальні програми і плани, максимально скорочуючи навчальне навантаження. І стосується це в першу чергу фахових дисциплін. Це призводить до зменшення ставок і перетворення університету у ПТУ. Цим шляхом, як правило, йдуть приватні вузи, які своїм основним призначенням бачать винятково заробіток, а не надання якісної освіти.

По-друге. Він не оголошує конкурси. Змушує викладачів масово писати заяви на звільнення, бо знає, що не набере достатньої кількості студентів. Мало хто захоче вчитися в університеті із зашквареним ректором.

По-третє. Ісаєнко з метою економії коштів пропонує людям звільнятися з роботи, щоб потім знову бути прийнятими у вересні – жовтні. Економія таким чином буде становити 1-2 місячних окладів для сотень викладачів та співробітників.
По-четверте. Ісаєнко збирається звільнити з роботи усіх півставочників. Тобто, не тільки зовнішніх сумісників, але й наших, внутрішніх.

Вчиняючи такі дії, Ісаєнко порушує законодавство і нормативно-правову базу у всіх наведених вище випадках.

Отже, якщо вас запрошують до відділу кадрів написати заяву – радьтеся з юристами, щоб не залишитися ошуканими ісаєнковою командою мародерів. Бо від цього, окрім іншого, буде залежати розмір відпускних, оздоровчих та інших виплат.


Коментар 1 Додати коментар

  • Коллектив цікавить – коли буде наступне засідання суду з приводу фальшування виборів ректора?
    Які перспективи суду, коллектив чекає коли вже суд встановить правду та викине лже-ректора на нари.

Залишити коментар