Обережно! Глистовий вірус!

Після оголошення виборів ректора Ісаєнко, усвідомлюючи свою неминучу погибель в якості в.о. ректора та загалом члена колективу НАУ, похапцем продовжує розпихати на усі посади своїх людей. Нещодавно він добрався і до молодих вчених університету, яких очолює Сергій Гнатюк – реальний молодий вчений, який, незважаючи на юний вік, встиг набути заслуженого авторитету і серед молоді, і серед старших колег завдяки своїм знанням, наполегливості, винятковій толерантності.

 

Так от. Викликає Ісаєнко Сергія Гнатюка до себе в кабінет, де відбувається приблизно такий діалог:

Ісаєнко: Кажуть, ти захистив докторську дисертацію?

С.Гнатюк: Так.

Ісаєнко: Тоді звільняй посаду голови товариства молодих вчених і аспірантів університету.

С.Гнатюк: Які аргументи ви можете навести, в чому причина? Перке, так сказать?

Ісаєнко: Хочу, щоб головою стала моя помічниця Катерина Бабікова.

С.Гнатюк: Уже не вийде, бо є процедура, на порушення якої я не піду. В лютому відбудеться конференція, тоді й складу свої повноваження, якщо ви наполягаєте.

Ісаєнко: Добре. Тільки в лютому, і не пізніше. До виборів хочу!

С.Гнатюк: Наскільки я знаю, Катерина Бабікова є кандидатом сільськогосподарських наук.

Ісаєнко: То нічого не значить! Головне, що кандидат.

22089976_1390632477721484_6026758902855519977_n

На тому й порішили. Яка різниця для міністерства, що авіаційний університет очолює глистознавець? Головне, щоб влаштовував і робив те, що йому скажуть. Яка різниця для Ісаєнка, що молодими вченими-авіаторами керуватиме фахівець з того ж глистознавства? Очевидно в такий неприродній спосіб Ісаєнко хоче забезпечити собі підтримку молодих вчених на виборах ректора.

38447

Нагадаємо, що Катерина Бабікова, разом з Кірілом Ніколаєвим та дочкою Ісаєнка Анастасією є співзасновниками фірм Ісаєнка.

Як говорив класик новітньої історії: «Маємо те, що маємо». Неграмотну Гриневич призначають міністром освіти і науки, вона  призначає підприємливого Ковтунця своїм першим заступником, той призначає глистознавця Ісаєнка на авіаційний університет керівником, а той, у свою чергу, проштовхує керувати молодими авіаційними науковцями спеціаліста з сільськогосподарських наук. Та загалом псує «авіаційну кров» такими ж глистознавцями як сам – фахівцями з проблем дослідження великої рогатої худоби. Той випадок, коли худоба, так сказать, худобу і досліджує.

Не запитуйте тоді, шановні колеги, чому Україна, як потужна авіаційна держава, поступово перетворюється на аграрний придаток Європи. Біда, та й годі!

P.S. Спільні праці науковців на теми сільського господарства. 
Джерело: https://scholar.google.com.ua

isayenko-babikova-nikolayev

 

 


Залишити коментар