Продовження серіалу «Велика брехня рейдерів НАУ» У Ісаєнко 5-та стадія дзеркальної хвороби

Вер.22.2017. / Коментарів: 6

Перша частина: Зламані крила

Друга частина: Майстер-клас з брехні від В.Ісаєнко

Обережно! У Ісаєнко 5-та стадія дзеркальної хвороби

Ми звикли думати, що у кожної людини є совість і здібності до співчуття. Насправді це не так, як мінімум один із 25 членів товариства є соціопатом. Так сталося, що після затримання в серпні 2016 року в.о. ректора НАУ Харченко В.П. за хабар, МОНУ призначило на цю посаду В.Ісаєнко, людину-нарциса. За рік його керування в колективі від безпідставних звільнень розпач, бажання багатьох взагалі відсунуться від виборів нового ректора. Виникає небезпека того, що Ісаєнко скористається ситуацією і таки вдереться до крісла ректора НАУ. Таким чином Ісаєнко може стати Бабаком 2004 року, який з нахабством тоді теж зламав колектив НАУ.

Редакція Рейдер НАУ вирішила висвітлити більш детально особливості керування НАУ людиною-нарцисом.

1

Нарцисизм – це особливий стан душі , головне в якому це певна емоційна убогість. Самозакохана людина не розуміє точку зору інших і не здатна перейнятися тим, що відчувають оточуючі, а це значить, що вона завжди діє так, як вигідно їй. Своєму оточенню нарцис милостиво дозволяє дбати про себе, вважаючи при цьому, що робить їм ласку, дозволяючи милуватися і покірно служити йому.

Навколишні нарциса люди, полонені цієї його впевненістю і навіть царственістю, іноді досить легко піддаються чарам цього ореолу і втягуються в ті чи інші відносини з людиною-нарцисом. Але, що характерно, справжніх відносин при цьому не виникає, тому що нарцис на це не здатний.

Самозакохані люди досконало володіють мистецтвом впевнено брехати

2

Більше за все нарциси полюбляють фотографуватися. Психологи називають це дійство безпечною формою марнославства. Як приклад, Ісаєнко за рік зробив свій власний фоторяд на сайті НАУ і в газеті «Авіатор» таким, який не мали всі попередні керівники славетного вишу за 84 роки його існування.

3

Ходять розмови, що він вже дав команду розмістити його портрети в приймальній, музеї, залі засідань Вченої ради і величезний портрет на тканині в ангарі. Цей стяг планується підняти в повітря гвинтокрилом Кременчуцького льотного училища на 85 річчя НАУ в 2018 році.

4

Особливо привабливі нарциси для людей, у яких по життю страждає самооцінка і так чи інакше виражена невпевненість в собі. Перебуваючи у контакті з людиною «нарцисического» характеру, такі люди потай сподіваються, що його впевненість у собі й уміння виглядати завжди прекрасно, хоч трохи передасться і їм самим.

5

Так як у нарциса велике его, він вважає себе ідеалом, тому він розцінює вас як людину, яка в певному сенсі поступається йому у всьому. Ви можете завоювати коротку прихильність самозакоханої людини, але не думайте, що ви матимете змогу завжди радувати його.

Сучасні нарциси-керівники воліють морити підлеглих, змушуючи їх приносити всі свої почуття і сили на вівтар служіння їм, прекрасним. А саме головне це те, що їх жорстокість не спонтанна, вона продумана і направлена на те, щоби досягнути контролю і, в кінцевому рахунку, психологічного розчавлення своєї жертви. Ці люди дуже спритні, сміливі в своїх садистських маніпуляціях і підкорюють інших власній волі поступово, не поспішаючи, крок за кроком, доводячи жертву до повного душевного злому. Нарциси люблять, щоб останнє слово було за ними і вони у цьому великі майстри.

6

Одночасно, редакція Рейдер НАУ констатує, що ситуація в виші з правлінням керівника-нарциса дійсно складна, але для колективу не безнадійна, тому що Ісаєнко, як соціопат занедужав багатьма хворобами.

Його безглузді дії по втіленню божевільної афери з підготовки пілотів в Києві, підтверджують що його хвороба «дзеркальний синдром нарциса» сьогодні переходить в 5-ту стадію і що він остаточно втрачає зв’язок з реальністю. Єдиною реальністю для нього стає власне відображення в дзеркалі. Але, як говорять психологи, спілкування з власним відображенням , закінчується для нарцисів летальним наслідком.

Поради психолога.

Якщо ви не хочете присвятити своє життя служінню соціопату, потрібно навчитися здалеку розпізнавати нарцисів і не пускати їх у свій особистий простір.

pilot-1-ishhenko-s-a

 

Продовження: 
Четверта частина: Покровителі рейдерів НАУ


Коментарів 6 Додати коментар

Залишити коментар