Обман колективу НАУ вже новим Міністром МОН Гриневич? Виборів ректора колектив чекає вже не перший рік

Примітивний гібридний обман колективу вже новим міністром також не міг бути сприйнятим без подиву. Висновки Комісії є, але їх запросто можна ігнорувати і рейдерам, і новим в.о. Ісаєнком.

В.о. ректора університету призначено людину, яка не приховує намірів «нагнути» під себе колектив.

ХТО РАДИТЬ У МОН МІНІСТРУ ГРИНЕВИЧ ЩОДО НАУ?

Про вибори вже не йде мова, а штрейбрехери почали “велічати” Ісаєнка ректором НАУ, наче його вже обрали…

Правова вакханалія, розв’язана міністерством, залякування співробітників дорого коштують колективу. Але якщо на сьогодні  колектив протиставляє свавіллю законний спротив, то після спроб закрити/об’єднати/розігнати університет, впевнений, буде адекватна пряма, далеко негібридна відповідь.

Шанс на “Відкриті вибори ректора НАУ” ще залишається… Співробітники НАУ хочуть демократичних виборів та передбачуваного керівництва НАУ, а не Ісаєнка

Протягом своєї історії університет бачив десятки міністрів. Вони приходять і йдуть. А університет працює. Не міністри розбудовують університети, а тисячі освітян. Не міністри будуть обирати ректорів, а трудові колективи. І Боже збав ставати їм на заваді. Так буде і цього разу, незважаючи на ідіотизм МОН з численними призначеннями тимчасових керівників і бажанням вкрасти у колективу законне право обрати ректора.

Пані Міністр з часом збагне, що Закон у демократичному суспільстві сильніший за будь-яку забаганку зграї. Впевнені, що Вибори ректора відбудуться, і не за сценаріем рейдерів та їх поплічників з МОН!

Читайте також:

Чим небезпечний для НАУ нарцисизм Володимира Ісаєнка?


Залишити коментар