Ох, как намаялась я с тобой, моя попытка номер пять…

Буває  іноді  так,   що  причепиться  якась мелодія зранку і не відпускає весь день. І  не важливо чи це визнаний хіт, чи фольклорний мотив, чи тупа попса, чи естрадна класика. Як вчепиться, то переслідує, як  комарі літнього вечора біля озера.

Нещодавно вчепилася така простенька пісенька з репертуару ВІА Гри до міністра освіти Л.Гриневич. Почула її якось від свого заступника Ковтунця.  Мугикав собі  під  ніс  про  «п’яту попитку», не спортивну, ясна річ, а сугубо, так сказать, матеріальну.

У цієї попитки є конкретне ім’я — Володимир Ісаєнко — доктор біологічних  наук, великий спєц з неприємних хробачків у кишках великої рогатої худоби. А який стосунок ці надсерйозні всеаграрні проблеми мають до авіації та космонавтики, — запитаєте ви. Та ніякого. Ну, можливо, таке ж як Майснер до вищої освіти, чи Шульга до чесної державної служби.

Як тільки долітає до вух Лілії Михайлівни  слово «НАУ», чи щось співзвучне, вона здригається, і невидимий DJ  вмикає «Ох, как намаялась я  с тобой…».  Хочеться одразу вигукнути щось на кшталт: «Увікніть, умикніть, увик…, увмик… Припиніть!» Психологічний дискомфорт, який постійно   відчуває  пані   Гриневич,   не   дає зосередитися на масштабних освітніх «реформах». Відчуття неспокою впливає на ритмічну роботу всієї галузі.

1

«Я підписав Ісаєнку аж три штатний розписи, наперед, шановна Ліліє Михайлівно»,  — як може заспокоює її Ковтунець. Лише погляд(докір у відповідь. А десь між бровами: «Ох, как намаялась я с тобой…». І звільнити екс(нардепа не можна. Все пов’язане, всі пов’язані. Кругова порука. Скоро усі на дно. Наробили ділов. Пошвидше б, бо на руках винесуть. Чи студенти, чи вчителі, чи викладачі. Ах, чи не все рівно?

Дайош опорні школи! — радісно вигукує хтось. Мляво  усміхається. «Ох  как  намаялась  я  с тобой…», — дзвенить  у мозку.

Вітаю з Постановою Кабміну про 12(ти річку, дорога Ліліє Михайлівно! «Ох, как намаялась…».

Чи  вистачить у  Бюджеті грошей  на  50% надбавку вчителям, чи то так, розвод? — жартують. «Ох, как…»

Зам’яли плагіат? — доноситься з мережі. «Ох…» Вітаю  з   перемогою! Ви  —    найчарівніша

Посіпака року, шеф! «… намаялась…»

Лише півроку як  прийшла, а  стільки лиха наробила. Бо просто «маялась», а не працювала.


Залишити коментар