Останній з корупціонерів

Колектив НАУ просить керівництво МОНУ звільнити державного секретаря міністерства Павла Полянського.

polyanskyj-pavlo

Прихід нової політичної команди до влади схвально був сприйнятий українським суспільством. Стосувалося це і команди МОНУ на чолі з  Лілією Гриневич.

Чим запам’яталася колишня очільниця Міносвіти?

Якщо коротко – процесом замість реальних реформ, постійними закордонними відрядженнями з ескорт-супроводм, де переймала досвід успішних освітніх систем. Результат туристичних поїздок колишньої міністерки – хаотичні шарахання від польської до фінської освітньої  моделі.

Запам’яталася цілим букетом прийнятих законів та підзаконних актів, під виконання яких не було передбачено фінансування. А відтак вони виявилися пустими деклараціями. А офіційний сайт міністерства перетворився на фотоальбом самої лілії Гриневич.

Колективу Національного авіаційного університету вона запам’ятаалася назавжди тим, що рівно три роки тому привела за руку і посадила в крісло ректора пройдисвіта і злодюгу В.Ісаєнка, який практично знищив університет.

Гриневич 2

У цьому їй активно допомагали одіозні заступники – В.Ковтунець, звільнений з посади за корупційні діяння, і Ю.Рашкевич.

rashkevich-kovtunets-mon

Усі згадані бездарні чиновники вже звільнені, що не може не тішити.

Але залишився в міністерстві ще один одіозний бюрократ – державний секретар Павло Полянський.

Саме він проігнорував рішення суду, яке забороняло вчиняти будь-які дії щодо підписання контракту з Ісаєнком до встановлення реальних результатів виборів.

Саме Павло Полянський поставив свій підпис під контрактом з Ісаєнком, чим прирік колектив на повільне вимирання. У його діях була відчутна відверто корупційна складова.

Більш детальні ше тут: 

Кримінальний контракт

Призначенням Ісаєнка ректором НАУ!

Полянський Павло 2

Колектив університету був би безмежно вдячний новому керівництву Міносвіти, якби воно звільнило з роботи цього одіозного корупціонера, який розвинув свій підпільний бізнес на незаконних підписах та продажі своїх недолугих шкільних підручників з історії.

Сподіваємося на розуміння і підтримку.

P.S. Про діяння цього «науковця» можна прочитати тут.

Корейко з МОНУ та Ісаєнко з НАУ


Залишити коментар