Передноворічна щедрість

Ісаєнко рейдер НАУ

Просто феноменальний вияв щедрості продемонстрував  Ісаєнко  перед самим Новим роком. Він підписав премію в розмірі  6!!! окладів головному інженерові університету, своєму давньому корєшу Юрію Кочергіну, який пропрацював на посаді всього…  2 тижні. Розрахунок за чорну справу здійснено.

За грудень 2016 року Кочергін отримав 37 тисяч гривень зарплати. А вже у січні 2017 року Кочергін на нараді з прибиральницями поінформував їх про те, що на оплату їх праці йде непомірна кількість коштів при неякісному виконання ними обов’язків. Тому планується скорочення їх посад вдвічі при збереженні обсягів роботи.

Анонс

У лютому 2017 року вийде 2 серія фільму про рейдерське захоплення Національного авіаційного університету. Пильна увага документалістів буде сфокусована на аферах першого заступника мінстра освіти України Володимира Ковтунця, поплічниках Володимира Ісаєнка, біографіях членів нової Наглядової ради університету та невтішних тенденціях розвите ження авторитету університету  в очах суспільства та численних рейтингах.

Але цю прогалину у риториці «авіа ційного глистознавця» Ісаєнка редак ція  «Рейдера» буде послідовно і неухильно заповнювати та інформува ти колектив.

У лютому 2017 року вийде 2 серія фільму про рейдерське захоплення Національного авіаційного університету. Пильна увага документалістів  буде сфокусована на аферах першого заступника міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця, поплічниках Володимира  Ісаєнка,  біографіях членів  нової

Наглядової ради університету та невтішних  тенденціях розвитку вітчизняної освіти під керівництвом Лілії Гриневич.

Першу серію можна подивитися за посиланням https://www.youtube.com/ watch?v=jqTl4YtABTs .

na-zlobu-dnya-glistoved-isayenko

 


Залишити коментар