ПЕРЕКЛАД звернення рейдерів-шахраїв щодо Статуту НАУ

Вчора до дирекцій інститутів, деканатів та на кафедри було передано проект нової редакції Статуту НАУ. Проект Статуту супроводжувався зверненням до науково-педагогічних працівників університету, яке викликало багато запитань у тих, хто з ним познайомився.

Так, на перший погляд, незрозумілими були автори такого звернення, питання були щодо того, хто є членами «ініціативної групи», яка просить підтримати її редакцію Статуту та мети внесення змін до одного з основних документів університету тоді, коли Комісія МОН України переконана в легітимності діючого Статуту НАУ.

майснер пише на стинах

Пропонуємо Вашій увазі переклад супровідної записки «ініціативної групи» щодо Статуту НАУ.

Що написано Про що насправді йдеться
Шановні науково-педагогічні працівники НАУ, шановні члени Вченої ради! Скривджені нами, залякані нами й загнані в глухий кут під загрозою незаконних звільнень, адміністративною сваволею і «беспределом» нашої дружної команди інорідних для НАУ тіл!
Просимо ознайомитися та підтримати ініціативну групу Вимагаємо заявити про свою підтримку Бадрудінова, Майснера та інших комічних і, водночас, злочинних персонажів, пройдисвітів, що не мали і не мають жодного стосунку до вищої освіти
в прагненні внести зміни та поправки до редакції системо утворюючих положень Статуту Національного авіаційного університету, які відкриють шлях до структурних та системних зрушень. Рятуйте нашу агонізуючу шайку, викинувши зі Статуту Національного!!! Дослідницького!!! Університету!!! вимоги до проректорів та інших керівників мати елементарні вчені звання й наукові ступені, адже нам так і не вдалося скласти навіть кандидатські іспити; виключивши зі Статуту необхідність мати хоча б мінімальний стаж роботи у вузі, бо ж ми зайняті були крадіжками державного майна, стрибаючи з посади на посаду.
Внесені зміни здатні перекреслити бажання деяких осіб з колишньої та сьогоднішньої адміністрації вишу втримати механізм централізованого прийняття рішень вузьким усім відомим колом людей та поставити крапку над радянщиною в організаційно-управлінській моделі розвитку університету. Внесені зміни завадять авторитетним науковцям і управлінцям викинути під зад мене – випускника-заочника відомого у всьому світі найпрестижнішого приватно-комерційного Європейського університету (хто не знає – знаходиться десь на Нивках за рогом) Андрія Майснера. Покінчити з «радянщиною» – це вивести на чисту воду нас – шахраїв і пройдисвітів і, в першу чергу, мене – активіста «Молодих регіонів», штатного помічника нардепів-регіоналів і близького соратника Артема Пшонки – тобто мене любого – Андрія Майснера.
Час висловити свою думку і стати європейцями. А якщо не висловите, як це мені, Майснеру, хочеться, мій маріонетка з відчутним старечим маразмом Харченко вас усіх позвільняє. А виконувати рішення судів проти нас ми не будемо. Бо Харченко все ще вірить, що відповідальність – справа колективна.
Не можна вічно бути свідомими рабами та безголосими виконавцями моделі тих, хто роками здійснював і намагається продовжити здійснювати експлуатацію матеріально-фінансових та людських ресурсів університету. Цей словесний понос Майснера і потік «ущемленной» свідомості перекладу не підлягає.Майснеру необхідний черговий відпочинок на екзотичних морях на гроші за рахунок фінансових махінацій і прямої корупції, запровадженої ним і Бадрудіновим в НАУ.
Без підпису Кодло агонізуючих бородянсько-квітовських шахраїв-рейдерів

http://reider-nau.com


Залишити коментар