Перелік питань, які фальсифікатору виборів в НАУ — Ісаєнку не поставлять кишенькові «журналісти»

21 березня 2018 р. в.о.ректора НАУ В.Ісаєнко примушує своє ОЗУ провести прес-конференцію з відбілювання його брудної виборчої кампанії.

29216139_794336390758951_7790402077385031680_n

Але на цей захід знову заженуть та допустять лише спеціально відібраних та заляканих осіб. Тому пропонуємо перелік питань, які фальсифікаторам виборів  кишенькові «журналісти» так і не наважаться поставити. Проте відповіді саме на них цікавлять всіх.

 

ЯКІ ПИТАННЯ ТРЕБА ПОСТАВИТИ ДО ОЗУ ім. ІСАЄНКА, І ЯКІ ЇМ НЕОДМІННО ПОСТАВЛЯТЬ КОМПЕТЕНТНІ ОРГАНИ

 

 1. Чому один з кандидатів на посаду ректора Ісаєнко не пішов на час виборів у відпустку, а використовував службове становище в.о.ректора для залякування, підкупу виборців та нахабно застосовував у своїх інтересах весь адміністративний ресурс університету?
 2. Чому переважна більшість інститутів та інших структурних підрозділів абсолютно не були представлені у сформованому в ручному режимі Ісаєнком оргкомітеті та виборчих комісіях?
 3. Чому левова частка членів оргкомітету та виборчих комісій НАУ була сформована з недавніх співробітників педагогічного університету ім. Драгоманова та інших установ, що не мали жодного відношення до Національного авіаційного університету?
 4. До якої ницості та дріб’язковості треба було дійти, щоб у офіційному виданні НАУ «Авіатор», зобов’язаному оприлюднити програми кандидатів на посаду ректора, змінити український алфавіт і розпочати його з букви «і»?
 5. До якої ницості та дріб’язковості треба було дійти в.о.ректора Ісаєнку, щоб розмістити свою програму значно більшим, кольоровим шрифтом, ніж програми інших кандидатів?
 6. До якої ницості та дріб’язковості требу було дійти, щоб свій портрет фахівця з гельмінтології розмістити під гордим словом «АВІАТОР», шулерські викинувши при цьому світлини інших кандидатів з текстів їхніх виборчих програм?
 7. Якщо не було мети фальшувати результати голосування і підрахунку голосів, чому шахрайським шляхом сформулювали положення, яке не дало можливості зареєструватись спостерігачам від незалежних громадських організацій в той час як в закритому режимі фальсифікатори зареєстрували свої кишенькові ГО?
 8. Якщо не було мети фальшувати результати голосування і підрахунку голосів, чому не зареєстрували більшість спостерігачів від інших кандидатів, шулерські маніпулюючи відповідним положенням?
 9. Чого так боявся в.о. ректора-кандидат Ісаєнко, що оприлюднив положення про реєстрацію спостерігачів увечері в неділю, а в понеділок після обіду зареєструватись їм кишеньковий оргкомітет вже не дав можливості?
 10. Яким чином у такому разі могли зареєструватись спостерігачі від відокремлених підрозділів університету, що знаходяться за сотні кілометрів від Києва?
 11. Якщо не було мети фальшувати результати голосування і підрахунку голосів, чому всупереч чинному законодавству України про ЗМІ та журналістську діяльність, представників засобів масової інформації з журналістськими посвідченнями не допустили до спостереження за виборами і підрахунком голосів, перешкоджаючи їхній законній журналістській діяльності, гарантованій українським законом. Навіщо було по-звірячому бити дівчину-журналістку?
 12. Чому в.о.ректора-кандидат Ісаєнко особистим наказом протизаконно змінив склад виборчих комісій за день до другого туру виборів. В першу чергу там, де він у першому турі зазнав поразку. Чи розуміє цей гельмінтолог, що це корупційний злочин?
 13. Чому переписані вночі протоколи про результати голосування не відповідають первинним протоколам, складеним безпосередньо на виборчих дільницях, і містять підроблені підписи членів комісій?
 14. Чому приміщення оргкомітету зачиняли на ключ і не відповідали на телефонні дзвінки у час, коли кандидати мали право на подачу скарг?
 15. В якій виправній установі за гендерною ознакою і з якими наслідками буде сидіти один з керівників ОЗУ фальсифікатор Гудманян?
 16. В якій хронологічній послідовності сядуть на лаву підсудних за кримінальними статтями натхненник та організатор ОЗУ Ісаєнко та основні виконавці фальсифікацій Запорожець, Гудманян та Ко?

 

ПЕРЕЛІК ЗАПИТЬ Є ВІДКРИТИМ..

ДОЛУЧАЙТЕСЬ!


Залишити коментар