Переслідування співробітників продовжується

Гру.12.2019. / Коментарів: 16

chi-peresliduye-administraciya-spivrobitnikiv-nau-za-chlenstvo-u-nezalezhnij-profspilci-50780259

27.11.19 недоректор Ісаєнко провів рішенням вченої ради університету чергову реорганізацію, яка спрямована не на ліквідацію порушень, виявлених рахунковою палатою, а на чергове переслідування співробітників університету.

Багато хто з членів вченої ради пам’ятає полум’яний спіч Ісаєнка про те, що він обов’язково накаже всіх причетних до виявлених порушень. А реально усі фінансові потоки сконцентровані на ньому самому. Але хіба він себе зможе наказати?

Роза Вінецька спробувала була відгавкнутися, але Ісаєнко швидко їй закрив рота, бо могла щось ляпнути не те.

Співробітники ліквідованих підрозділів звернулися до справжньої, а не холуйської профспілки імені Гребеннікова, з проханням про захист.

Відповідно профспілка, усвідомлюючи очевидне порушення прав співробітників НАУ, у свою чергу звернулася за роз’ясненнями до адміністрації та Освітнього омбудсмена, якому ботоксним Ісаєнком запропоновано площі, які займали ліквідовані підрозділи.

Публікуємо для ознайомлення колективу звернення профспілки, а також інформуємо, що Ісаєнкові недовго залишилося знущатися над нами. Максимум кілька місяців. Міністерство уже колотить від його дебілізму. Але підвищується небезпека ліквідації НАУ, про що в наступних публікаціях.

profcom.org.ua

 

Шановні колеги!

Інформуємо Вас про те, що на засіданні Вченої ради Національного авіаційного університету 27.11.2019 р. було прийнято рішення про ліквідацію декількох структурних підрозділів університету, серед яких є відділ маркетингу та технічного розвитку і навчально-виробничий центр “Автоцентр НАУ”. Одночасно цим же рішенням в університеті створено нові структурні підрозділи, назва яких ненабагато відрізняється від ліквідованих. Це рішення було введено в дію Наказом ректора № 528/од від 09.12.2019 року. В якості мети ліквідації вищезазначених підрозділів у рішенні Вченої ради Університету визначено: “З метою усунення виявлених порушень, зазначених в акті Рахункової палати за результатами проведеного аудиту ефективності зі встановлення фактичного стану справ та надання оцінки щодо своєчасності і повноти бюджетних надходжень, продуктивності, результативності, економності використання бюджетних коштів, законності, своєчасності і повноти прийняття управлінських рішень, стану внутрішнього контролю університету, а також задля підвищення ефективності використання державних матеріальних та інших активів.”

Переважну більшість працівників ліквідованих підрозділів складають члени первинної профспілкової організації НАУ Всеукраїнської профспілки працівників наземного, водного та авіаційного транспорту (ППО НАУ ВППНВАТ).

Співробітники відділу маркетингу та технічного розвитку звернулись з офіційним листом (вих. №АП/01-вих від 06.12.2019 р.)до голови ППО НАУ ВППНВАТ з приводу їх можливого переслідування з боку Адміністрації університету, як членів незалежної профспілки НАУ, і перешкоджання здійсненню їх прав на об’єднання у профспілки, а також створення Адміністрацією університету умов для звільнення вищезазначених працівників.

З метою представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів незалежної профспілки НАУ, громадського контролю за виконанням Адміністрацією університету законодавства про працю, голова ППО НАУ ВППНВАТ звернувся до Адміністрації університету (вих. №37 від 09.12.2019р.) з пропозицією надати профспілці обгрунтувану інформацію щодо структурної і економічної доцільності ліквідації відділу маркетингу та технічного розвитку і навчально-виробничого центру “Автоцентр НАУ”, а також пояснити, як ліквідація цих підрозділів пов’язана з усуненням виявлених порушень, зазначених в акті Рахункової палати, і підвищенням ефективності використання державних матеріальних та інших активів університету. Копію цього листа також було надіслано до Освітнього омбудсмена України.

Нагадуємо Адміністрації університету, шановні колеги, що згідно з Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності»:

– особи, які чинять перешкоду здійсненню права громадян на об’єднання у профспілки, а також посадові та інші особи, винні в порушенні законодавства про профспілки, які своїми діями або бездіяльністю перешкоджають законній діяльності профспілок, їх об’єднань, несуть дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законів;

– забороняється будь-яке обмеження прав чи встановлення переваг при укладанні, зміні або припиненні трудового договору у зв’язку з належністю або неналежністю до профспілок чи певної профспілки, вступом до неї або виходом із неї.

Чекаємо на відповідь протягом п’яти робочих днів з дня отримання запиту і обов’язково будемо інформувати Вас про хід подій.

10.12.2019

Коментарів 16 Додати коментар

 • Шановні, міністри йдуть з уряду через низьку зарплату, а в НАУ ректор та проректор Харченко встановили собі зарплату більше мільйона в рік.
  Пряма мова: “Міністр юстиції Денис Малюська розповів, що його не влаштовує зарплата і він не виключає перехід на іншу роботу” https://www.pravda.com.ua/news/2019/12/12/7234594/

  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_f17bfa2d-573c-4f50-b33f-b8bb9d91ef74

  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_58c0a492-5946-4f0a-82c3-11b8c06b8d25

 • Ісаєнко – ліквідатор НАУ, а Волошин – ліквідатор ИМО?

 • Волошин вредитель, Исаенко паразит!

 • Насчет зарплат, то я сейчас заплачу. В 2011-2013 году, при средней зарплате в ВУЗе в 3500 грн его руководство спокойно назначало себе зарплаты от 50 до 80 тысяч гривен в месяц. Это при курсе 8 грн. за доллар. Ну т.е. 7-10 тысяч долларов в месяц. Ну или 1,8-2,4 миллиона гривен по текущему курсу в год.
  Куда там Исаенко ))

  • и университет не имел никаких задолженостей, неимел кредитов как сейчас и т.д.

   • Ахха. Ну да прям, не имел ))) Конечно имел. Ну и там свет регулярно отключали, стройке нужнее ))

  • Виктор, нам не интересует что было когда-то – нас интересует, что сейчас. Какое отношение Исаенко имеет к авиации. У него есть хоть грамм совести – он получает зарплату втрое больше министра образования и науки и Президента Украины.

   • Ну заочник Кулик имел не большее отношение к авиации. Я уже молчу про других ))) Филолог-авиатор, например.
    А то, что вас не интересует, что раньше было, так это понятно, крыть то нечем, а вы в той команде )))

    • абсурдний спір. Раніше порядок був а не бардак. Працювали всі і мали кришу над головою. А зараз – ніхуя. Ні зарплат окрім в приближених. Щодо відповідності до посад, то, як ти кажеш філолог, кращі мав зі студентами відносини, ніж всі разом взяті дані проректори. Особливо мовчу про Теслю та Розу …
     Світло, кажеш? а що там зараз з будівництвом? Андрієвський с’їбався, стройка застила… как так то?
     Ну а щодо кредитів, то керівництво в ті часи не брало кредити на зарплати та комунальні …само витягувало і безпроблемно і це факт! Тому не рівняй хуй з пальцем)
     Мої вітання передавай Ісаєку, переможець в номінаціях “Скандал року 2019” та “Токсичний ректор 2019”

     • Какой порядок был? Был полный бардак. Университет сидел без света, потому что стройке за счет универа нужнее. Это финиш. Кулик об 3 метровую дыру в асфальте возле 1 корпуса 5 лет спотыкался и ничего ))) Это млять в порядке. Да, да брали кредиты при этом имея зарплаты в 2-3 лимона по нынешним в год каждый. Ну т.е. ректоат тянул 12-13 лимонов в нынешних в год. Плюс дирекции, деканаты, челядь 1 корпуса – еще 15 лимонов в нынешних. И при этом брались кредиты)))
      Филолог с кем только отношений не имел )) С рыгами, Ющенко, Юлькой ))) И это все за 3 года. Студенты покатывали его шефа с такой силой, что о любви можно говорить в плане полюбили в бюллетене )))

     • Як громко звучить – сиділи без світла! Шо прям при свічках і місяцями? Не бзди. бувало що пропадав, але на час на два.
      Щодо кредитів, пусті розмови! Оперую фактами сьогодення, а ти мені х… тулиш.
      Так а зараз ремонтні роботи і ям не було? і біля ЦКМ яма сука ціла літо була, так Ісаєнко не спотикався, хочеш сказати? Розкопки по всьому Києві робляться, тому х…вий приклад. Ти у нас такий познавательний у всьому, скажи що такого херового – мати відносини з Юлькою чи Ющенком і т.д.? Хоча що ти можеш сказати, собака Ісаєнкова, вище гього ї його кістки більш нічого не бачив, і що саме смішно, сидиш захищаєш його мільйони, а сам на зарплаті з надбавками))))) ржу….

     • После обеда в 4 корпусах 2 раза в неделю по 4 часа не было света )) Не ну это стабильность )) И не свисти, ничего не пропадало, просто свет планово переключали на дома, конечно за счет ВУЗа ))) Сам писал выше, что кредиты были, перед этим что не было, теперь тулишь что огромные бабки на ректорат и дирекции были к этим кредитам не причем. Ты или крестик сними, или трусы надень ))) Нет, яма была на возле ЦКМ, а в 10 метрах от 1 корпуса, об которую Кулик регулярно бился и 5 лет ничего не делал. Да что там говорить, даже крышу перекрыть не мог. Стабильность ))
      Принципиальность автора поражает просто. Он за 3 года успел дать всем)) Плохого ничего, просто принципов вообще нет и все. Кто больше платит тот… Ну ты понял ))
      Я не работаю на Исаенко, в отличии от тебя, холуя прошлой команды, и его миллионы я не защищаю. Просто, объективно прошлая власть работала ещё хуже м имела куда большие зарплаты.

     • Зациклений чувак на світлі в 4 корпусі! На ямі і на зарплатах при чому навіть не розумієш і не знаєш як працює електростанція на території НАУ.
      Якраз яма про яку я мав наувазі біля ЦКМ))) пройдись до самольота між ЦКМ і 11 корпусом, подивись в якому стані він, можу фоточки скинути. І ах да, не наїбнись на мраморному полу, ще одному достоинству Ісаєнка.
      Захисник ти наш)))) А навчальний процес, наука тебе на даний час влаштовує? Все з цим зараз нормально! Студенти на парах, викладачі … і т.д.
      Перечитай акт рахункової палати і розкажи мені де там на 150 сторінках в університеті краще стало!

     • Да конечно это неважно. Ну выключали свет в ЧЕТЫРЕХ (а не в 4) корпусах ВУЗа 2 раза в неделю на полдня для самовольной подачи на стройку. Это неважно. Все для учебного процесса… на стройке )) Ты лучше напиши, что крышу перекрывать было не нужно, она была в отличном состоянии )) А что наука была в лучшем виде в 2007-2015 годах? Да ну. Может были какие-то проекты мирового уровня? Прорывы? Я что-то не упомню. Ну не ниже сейчас, чем было тогда.
      Да ладно, там сколько было? На 300 миллионов нарушений? Ой это ж в 2007-2015. Неудобно вышло )))
      P.S. Ну не нужно пытаться натянуть сову на глобус и представить папередников крепкими хозяйственниками, при которых ВУЗ был даже на сегодняшнем уровне. Это явно не так.

     • 300 міліонів? 100? може 60? Ну бо в ті часи Квіт кричав з ерана телевізора прям як ти зараз. Тільки від тоді пройшло скільки часу? І ні хто ні чого не підтвердив. Одним словом піздабол як і ти))))
      Так само як і на рахунок світла, вирубалось для стройки чи ще для чогось…
      Кришу крити треба було, зараз а тоді ще ні) Мрамор теж, можливо) но тут не точно)
      я нікого не тяну, мені цікаве зараз))) тому з мого боку ти натягуєш сову на глобус захищаючи Ісаєнка, Козла, Розу і інших холуїв. Ну і Теслю теж) це показник дніще НАУ)))

 • Звернення до пана ректора!

  Шановний пане Ісаєнко. Ви отримуєте утричі більше міністра освіти і науки України та Президента Україна, але при цьому Вам вистачає зухвалості і Ви берете на роботу в НАУ на керівні посади людей з таким шлейфом – я маю на увазі Юру Волошина та Юру Теслю. Коли ви нарешті збираєтесь припинити це неподобство?

Залишити коментар