Перші висновки із засідання МОН – призначення рейдерів проректорами НАУ є незаконним!

Сьогодні відбулося перше засідання комісії МОН з перевірки скарг і звернень громадян щодо Національного авіаційного університету, яка ВСТАНОВИЛА що призначення РЕЙДЕРІВ ПРОРЕКТОРАМИ НАУ Є НЕЗАКОННИМ!!!

Нагадаємо, що відповідно до Статуту Національного Авіаційного університету, що  затверджений Міністерством освіти і науки та введено в дію наказом Міністра МОНУ № 361 від 27 березня 2015 року:

  • Претендент на посаду першого проректора має бути громадянином України, вільно володіти українською мовою, мати вчене звання та науковий ступінь і стаж науково-педагогічної діяльності у ВНЗ не менше ніж 5 років. Прийняття на роботу і звільнення з роботи першого проректора здійснюється наказом ректора за погодженням із Вченою радою і органом студентського самоврядування Університету відповідно до чинного законодавства України.
  • Претендент на посаду проректора повинен бути Громадянином України, вільно володіти українською мовою, мати вчене звання та науковий ступінь і стаж науково-педагогічної діяльності у ВНЗ не менше ніж 5 років, у ВНЗ III-IV рівня акредитації – не менше 3 років (вимоги до наявності вченого звання і наукового ступеню та стажу науково-педагогічної діяльності не поширюються на проректорів, які виконують адміністративно-господарські функції). Прийняття на роботу і звільнення з роботи проректорів здійснюється наказом ректора за погодженням із Вченою радою і органом студентського самоврядування Університету відповідно до чинного законодавства України.

Відповідність

Повне відео засідання http://reider-nau.com

 


Залишити коментар