Перший етап боротьби за свої права завершено

Жов.31.2016. / 1 коментар

 

Козачок

Джерело: facebook.com

Друзі!

Інформую, що перший етап боротьби за свої права завершено.

Ми повністю реабілітовані та поновлені на роботі.

Таким чином, у протистоянні з бандою Квіта, який не вилазив з телевізора і розказував байки про порушення і т.ін., виявилося, що все це брехня. Підписав сьогодні також попередження про звільнення. Тобто, намалювалося на горизонті ще одне угрупування – Ковтунця.

Чи знає міністр про підписані “на коліні” замість неї чергові накази у стилі її попередника? Побачимо.

Після ознайомлення з усіма документами, що передували наказам про чергове звільнення, штатний розпис тощо, будемо приймати рішення.

Все буде добре)

14925265_644612112388205_840650426069833313_n


Коментар 1 Додати коментар

  • Тяжка перемога, але горда. Дуже правдиво сказано, що на балу буде нечисть пити кров тих, які більше року обстоювали свою гідність, а також кров тих батьків, за чиї гроші організовував черновецький і Ко. шкільні “благодійні” фонди. .Але забагато честі для цих дрібних глистюків, щоб їх порівнювати з героями Булгакова .Воші, за народними прикметами, кидаються на хвору людину. Так і герої рейдер-нау відчули, що тепер їх час, бо колектив ослаблений – кинулися рвати зубами і кігтями, збагачуватися. Якщо людина втрачає совість, не соромиться шахрайства, злодійства, підлості, власної жалюгідності – це найтяжча Божа кара – період розкладу мозку. Повороту з такого стану нема. Отже – “флаг в руки и перышко в з-цу” – вперед до сміттєвих баків, де місце щурам. Баки вже для вас запасли – охоронці не допоможуть, бо самі вами гидують. інформація перевірена..

Залишити коментар