Першого проректора звільнено з посади і що чекає НАУ далі?

Лип.5.2017. / 1 коментар

Про поточний момент

П’ятий в.о. ретора НАУ В.Ісаєнко продовжує демонструвати хаотичні кадрові метання.

Великим кадровим досягненням є звільнення «прожжонного адміністратора» А.Майснера з посади проректора університету. В.Ісаєнку знадобився цілий рік для того, щоб виконати рекомендації комісії МОНУ, яку призначила Л.Гриневич. Це свідчить про авторитет Міністра в очах в.о. ректора університету В.Ісаєнка.

 

maysner

Великий друг А.Гудманяна і примарна надія інших зрадників з великою ганьбою залишив кабінет напроти Ісаєнка. Але, за доброю злодійською звичкою, не забув прихопити з собою трошки комп’ютерної техніки та інвентарю.

Звільнення Майснера було сприйнято в колективі з неприхованою радістю та непідробним ентузіазмом. Бажаючих публічно плюнути йому в перманентно заклопотане обличчя побільшало. Першим у чергу став В.Харченко, який, завдячуючи «юридичному генієві» Майснера, сидить під домашнім арештом, теребить електронний браслет і чекає на рішення суду.

«Глибокого науковця» жоден інститут не хотів брати на роботу. Лише наполяганнями ще одного видатного спеціаліста з «авіаційної гельмінтології» Ісаєнка, Майснер опинився на декретному місці асистента в НН Юридичному інституті. Чи буде йому комфортно в колективі – побачимо. Але викладачі про всяк випадок цікавляться у медиків як уберегтися від вірусу шизофренії.

Проректор Т.Іванова була звільнена 30 червня 2017 року. Але 3 липня були знову взяті на роботу. Такі несподівані кадрові викрутаси пов’язані з тим, що до їх фахової підготовки навіть у глистознавця є запитання. Обидва напрямки, які очолюють ці особи, провалені. Біда з наборами як іноземних студентів, так і українських. Скільки їм ще перебувати в статусі проректорів достеменно невідомо. Але точно, що недовго.

Ну а призначення в.о. проректора Рози Вінецької – вершина управлінського генія В.Ісаєнка. Такого «сильного» складу проректорів колектив університету ще не бачив. А Р.Вінецьку, адвоката народного депутата Д.Андрієвського, яка давно реально керує університетом, Ісаєнку необхідно було підвищувати у статусі.

Роза з НАУ, як «мать університетської демократії»

Справа в тім, що основне завдання Р.Вінецької буде зачистити все, що стосується розкрадання майна університету та спецкоштів, які мільйонами вимиваються через надвисокі зарплати наближеним до В.Ісаєнка особам, премії, закупки матеріальних цінностей, незаконні будівництва тощо.

roza-vinetska-2

Тим часом в університеті кажуть, що новий навчальний рік колектив зустріне з новим в.о. ректора. Аудиторська група завершує свою роботу. Попередні висновки для В.Ісаєнка дуже невтішні. Так що як не тасуй колоду з невігласів та неуків, як не міняй назви посад, результату іншого не буде.  В.Ісаєнка чекає доля В.Харченка. І жоден народний депутат не зможе захистити його від покарання.

P.S. Накази тримаються в секреті. Щось розсилають, а щось приховують. Така тепер традиція в університеті, тримати все в таємниці від колективу.

Майснер Андрій Васильович НАУ

P.S. Андрюша, не ростраюйся! 

 


Коментар 1 Додати коментар

  • Как и большинство хищниц, является совершенным “орудием”. Этому способствует идеально стройная обтекаемая акулообразная психология с мягкими обманчивыми манерами, благодаря чему она и получила свое прозвище… Также её часто называют шелковистой акулой, широкоротой, иногда, из-за пристрастия “питаться готовым», пойманным в…https://www.facebook.com/profile.php?id=100010521047212

Залишити коментар