Підсніжник, або як Ісаєнко в НАУ гроші для друзів відмиває

Вер.25.2017. / 1 коментар

Ще однією формою афер, котрі Ісаєнко вміло використовує, є оплата «важкої праці» т.зв. «мертвих душ». Тобто, на роботу в університет офіційно приймається людина, на конкретну посаду, з конкретним окладом, і навіть з максимальними надбавками.

1

Ніби й нічого дивного. Якби не одне «але».

Ця людина взагалі не ходить на роботу, не приносить користі колективу університету, але справно отримує на свою карточку заробітну плату. Таких «працівників» називають підсніжниками.

Хто ж ця загадкова квіточка? Її прізвище Петровська. Ні, це не та Петровська, яка безтолково трудиться на посаді в.о. директора НН Інституту економіки і менеджменту, знищує навчальний підрозділ, яку не підтримують в колективі і під яку Ісаєнко вперто не оголошує вибори, бо ніколи не виграє. Це її дочка.

У колективі Центру міжнародного співробітництва, де Петровська-молодша «трудиться» завсектором, навіть не знають її імені. Петровська та й Петровська. А навіщо знати ім’я, якщо не спілкуєшся?

Безпосередній керівник Тімохін справно її табелює, підтверджує її «героїчний труд», за який молода людина отримує надбавки. Коштує університетові тільки ця афера близько 10000 гривень на місяць.

У такий спосіб Ісаєнко розраховується коштами колективу за послуги з підтримки заступникові директора аеропорту «Жуляни», членові наглядової ради університету О.Петровському, у якого і дружина, і дочка «прилаштовані» в університеті. Жодної користі від їх діяльності немає, але гроші отримують справно. Нагадаємо, що сам Петровський і його дружина є фігурантами кримінального провадження, де головним персонажем виступає проректор Шульга.

Та історія з сімейним підрядом Петровських ще отримає своє власне кримінальне продовження, де головним обвинуваченим виступить сам Ісаєнко. Але сьогодні колектив має знати в лице своїх «героїв», які п’ють з нього кров, навіть якщо лиця ніколи не бачив. Поцікавтеся у колег про Петровську-молодшу, переконайтеся, що все викладене – правда.


Коментар 1 Додати коментар

  • Тридцать серебряников – цена предательства. Команда глиста давно переплюнула этот предел в своих злодеяниях против Универа. С их вонючей руки множество зла сотворилось в НАУ.

    Вспомним, что произошло с Иудой после его предательства. Даже первосвященники, которые заплатили ему, не взяли эти проклятые деньги обратно. Иуда раскаялся, но наказание свершилось: его брюхо было вспорото колом, на который он сам упал.

    Итог предательств и подлости, которые тянут за собою смерть и разрушения, один и этот пример в Библии оставлен в назидание будущим поколениям: не сейте зло, смерть и разрушения, ибо аналогичная участь ожидает и вас самих.

    Истина, против которой человек бессилен…

Залишити коментар