ПІСЛЯЗВІТНІ ДУМКИ ….

Гру.9.2015. / 1 коментар

ПІСЛЯЗВІТНІ ДУМКИ ….

Подивився в ютубі звіт міністра Сергія Квіта у рамках Звіту гуманітарного блоку Уряду від 8 грудня 2015 року… Сумно…

Тільки мєльтєшня і нічого вирішального для української системи освіти і науки…
Собі в заслуги міністр Квіт не перестає записувати підготовку і прийняття Закону “Про вищу освіту”, хоча сам знає , що проект закону готували ще за часів попередників і не нинішні працівники команди міністра. Проголосували Закон під впливом революційної ейфорії ще у 2014 році…А от про провали імплементації положень цього Закону, міністр мовчить… Наприклад, де з 1 вересня 2015 року в Україні НАЗЯВО?
Квіт записав у звітню заслугу собі і прийняття Закону “Про науку і науково-технічну діяльність”…) Закон то прийняли, штовхалися всі , щоб все ж таки він був консенсусним… Але Уряд Яценюка-Квіта чихав на Закон і у проекті Закону “Про держбюджет на 2016 рік” всі Національні академії ліквідовує, а головну Академію(НАН) передає в підпорядкування чиновникам МОН і вирішувати, що фінансувати треба, а що ні, буде журналіст – міністр Квіт… От вона і заслуга міністра освіти і науки… От це і є розуміння і розвиток науки в Україні від Квіта!…

Проект Закону “Про професійну освіту” розпочало готувати МОН разом з НАПН України ще до міністра Квіта і він був готовий ще навесні 2014 року… Те що у Квіта руки до роботи не стоять , то окрема тема, але цей Закон можна було прийняти ще у 2014 році і це не плюс, а мінус для міністра Квіта.

А от проект Закону “Про освіту”, це дійсно історія битви спочатку між Квітом і Гриневич, чий проект краще – МОН чи Комітету, а потім, коли зрозуміли, що сміються всі навкруги, всі свої брєдні об”єднали…) Вийшло, що вийшло – громадськість і освітяни відправили цей “творчий марсіанський перл” на доопрацювання… Яка тут заслуга Квіта і МОН?)

“Горизонт-2020″… Дипломатична заслуга міністра Квіта…) Смішно. Цей рух в напрямку “Горизонта” розпочали ще попередники. Всі деталі механізму також були підготовлені і відпрацьовані ще до Квіта…) Він як завжди зпромігся не провалити тільки провести кінцевий протокол – підписати…) А от допомогати університетам в реалізаціі – у МОНі ще і кінь не валявся…

Імплементацію Закону “Про вищу освіту” за півтора роки міністр Квіт разом з командою – провалив!
Закрив 80 університетів. Брехня…) Максимум спромігся на що – забрати ліцензії на філії і додав до цієї суми і ті університети і філії, що залишились в Криму і на окупованій території… Велика справа вміти рахувати, а не працювати… Разом зі своїми поплічниками Гевком і Смірновим…) Так голосно спочатку істерику запускають, а потім пшик…Як і програш в суді по університету Поплавського…

Створив в рідних США “Глобальний фонд підтримки українських вчених”…Це може приватна лавка по відбору талановитих вчених в Україні??? І тому спеціально і академії закривають, щоб просто через “руки” Квіта провести сепарацію українських вчених і через Глобальний фонд забрати перспективних і талановитих українців у приватні наукові установи США?

Перепало переміщеним університетам… Їм якось буде надано (як ще не зрозуміло) можливість долучитися до міжнародної наукової бази “СКОПУС”…) А те що до Квіта така можливість була надана попередниками всім університетам України Квіт забув? Сам зруйнував цей механізм співфінансування участі в СКОПУСІ МОН і університетів, а тепер розродився ініціативою, яка торкнеться тільки 10 переміщених університетів? Спочатку ламає, а потім в герої лізе…)

Про успіхи Квіта на ниві друку підручників не раз “не злим тихим словом” говорили у кожній українській сім”ї в цьому році, де є діти , що вчаться в 4-7 класах. Не менше говорили і вчителі в кожній школі України… Експерти, які оцінювали підручники… Навіть ті, хто у снах Квіта приймав участь в он-лайн конкурсі підручників…) Такий он-лайн, що коли Квіт зрозумів, що конкурс у нього тільку у снах, то зразу звільнив заступника Полянського… Сьогодні грудень, а підручників, як не було, так і не має у школах… Останнім міністром, хто так працював, був Вакарчук… Правда і в нього цим займався професіонал Полянський…

Збільшення годин на вивчення англійської мови у школах… Теж сумнівна іновація, якщо напрягти пам”ять і згадати, що як раз попередники ввели вперше вивчення іноземної мови в другому класі, а другу іноземну – в п”ятому. Це як раз вони і збільшили кількість годин на вивчення англійської та інших мов.

Залишається одне – Програма патріотичного виховання і листи-загрози звільняти вчителів та викладачів-сепаратистів!

ОЦЕ І ВСІ ЗАСЛУГИ ЗА ЗВІТНИЙ ПЕРІОД КВІТА І ЙОГО МОН !
Сумнівні заслуги.

https://www.facebook.com


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар