Плата за дебільні рішення

Члени колективу вже звикли до того, що за незаконні і відверто дебільні емоційні рішення Ісаєнка, сплачує бюджет університету. Якби “немішаєвськмй жлоб” сплачував за свою інноваційну дурню зі своєї кишені, то навряд чи підписував би незаконні накази, щоб врятувати, наприклад, реально тупувату проректорку Оксану Вовк. А так колектив вимушений мовчки спостерігати як щезають кошти, які можна було б використати на преміювання, доплати, закупку необхідного обладнання тощо.

Суд 2

Позов ОСОБА_1 до Національного авіаційного університету про поновлення порушених трудових прав задовольнити частково.
Визнати незаконними дії Національного авіаційного університету у невидачі наказу про допущення ОСОБА_1 з 12 лютого 2020 року до виконання обов`язків проректора з соціальної роботи Національного авіаційного університету після часткового використання відпустки по догляду за дитиною до досягнення трьох років.
Стягнути з Національного авіаційного університету на користь ОСОБА_1 заробітну плату за вимушений прогул з 12.02.2020 р. по 15.05.2020 р. у розмірі 37 734 грн. 11 коп. з утриманням обов`язкових до сплати в бюджет платежів.
Стягнути з Національного авіаційного університету на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 840 (вісімсот сорок) грн. 80 коп.

Рішення від 10.08.2020


Залишити коментар