Побіжні думки про спорт загалом та спортивний тоталізатор зокрема

Усі ми любимо спорт. Хто в плавальному басейні чи на стадіоні проводить своє дозвілля, а хто на дивані біля телевізора, ставлячи емоції вище власної участі (бо це не так обтяжливо).

Цей допис присвячується якраз другій категорії «спортсменів». Бо я особисто, вважаючи себе глибоким знавцем практично всіх видів спорту (окрім американського футболу), віддаю перевагу спортивному тоталізатору. Тому проводжу біля телевізора левову частку часу, переглядаючи спортивні змагання або американські фільми, в яких чудово показано психологію гравців і процес заробляння величезних статків (звісно, кому повезе…) на тих, хто бере участь у них.

Тому, аналізуючи ситуацію, щр склалася в Національному авіаційному університеті в зв’язку з приходом до влади тимчасової рейдерської адміністрації, мимоволі приходиш до думки, що ти присутній на з’йомках американського блокбастеру, присвяченого перегонам на іподромі. Так і хочеться поставити на ту чи іншу коняку (кобилку, жеребця) під номером…

Лот перший.

Перегони Бадрудінов-Майснер. Відповідно, номери один і два.

9 лютого 2016 року, 9-00, приміщення приймальної комісії. Вкрай здивованим співробітникам університету починають видавати розрахункові картки «Приватбанку» під егідою і в екіпіровці команди Бадрудінова (люди зі стайні Бадрудінова, зокрема, його секретар).

У цей же час у кабінеті «першого адміністративного» розпочинаються перемовини з представниками «Ощадбанку». Призові – від 1,5 до 2,1 відсотків з кожного, хто отримає розрахункову картку банку.

Але в приймальній комісії вже видають картки, а тут лише розпочинають перемовини. Бадрудінов явно на півкорпуса попереду (голова і передні копита).

Хто перший дійде до фінішу і отримає призові? Адреналін у кров уже надійшов?

Ставимо на учасника під номером один чи два? На жаль, перевага Бадрудінова велика і ставки будуть низькими.

Лот другий.

Тут набагато серйозніше. Грає «два метри тупості» Авдєєв з Державою. Гра в піддавки. Чи завважить Держава з величезною кількістю контролюючих органів і силових структур намагання організувати підготовку приватних пілотів за державні кошти з орендуванням університетом чистого поля (теж захопленого Бадрудіновим по-рейдерськи) і неіснуючої інфраструктури забезпечення польотів у Бадрудінова в Бородянці? До речі, це в той час, коли є в складі НАУ Кіровоградська льотна академія.

Але тут навіть лячно ставки ставити. По-перше, ми патріоти… А по-друге, чого тільки в нашому суспільстві не буває. Тим паче, Міністр допоможе. Просто очі закриє. Ставимо, панове, ставимо!

Лот третій.

Цікавий лот. Пам’ятаєте Тараса Чубая? «Так на світі повелося, я люблю твоє волосся, я люблю твої п’янкі вуста…».

У нас в університеті повелося так, що студенти вже четверте десятиліття самостійно організовують і самостійно реалізують чудове дійство під назвою «Студентська весна». Не знаннями ж одними… Треба розкривати свою творчу душу, жити повноцінним життям.

І от у цьому році Калита вирішила взяти в свої руки організацію і контроль концертних програм, щоб на всяк випадок убезпечити себе і своїх «соратників» від можливих прикрих несподіванок. Наприклад, від жартів студентів типу: «два метри тупості» відповів чистою англійською президентові корпорації «Боїнг» і той різко змінив свою думку і переселяється із КПІ в кабінет «першого проректора з невідомо чого» НАУ. Або ж «професор-ботанік» зрештою знайшов своє місце в харчовому ланцюзі і не хоче бути першою з’їденою «консервою».

То хто ж переможе? Здоровий глузд, тобто студенти, чи Калита? Ставте ставки, панове, ставте!

Лот четвертий.

Перегони Іванова-Харченко. Чи набере у 2016 році університет під їхнім керівництвом абітурієнтів на навчання? Я вже не кажу про іноземців. Ті, спілкуючись зі своїми земляками, вже усвідомили, хто зайшов до університету і хто поведе їх до «світлого майбутнього». Тому, швидше за все, ніяких іноземців у нас не буде.

А наші рідні українці? Так вони і телебачення дивляться, і з друзями, студентами НАУ, спілкуються і також уявляють картину того, що відбувається в університеті. Студенти, до речі, з вересня запитують: звідки в університеті з’явився смердючий запах сміттєзвалища? Чи не від тимчасових керівників-рейдерів та їх поплічників, що зараз ґвалтують університет?

Ні, навіть не буду закликати ставити ставки на цей лот. Адже лот нікчемний і програшний, як і престарілі клячі Іванова та Харченко.

Лот п’ятий.

Ні, не будемо його виставляти. Хай Феміда вирішить долю шахрая Шульги згідно з чинним законодавством.

Більше лотів немає.

Спортивні змагання у всьому світі – захоплююче дійство, якому присвячують своє дозвілля практично всі люди, якому присвячуються книги, фільми, де отримуються багатомільярдні прибутки.

Пам’ятаєте назву допису? Ми намагалися закласти в неї інтригу. Але інтрига, враховуючи рівень наших «звитяжців», виявилася неглибокою. На таких великих статків не отримаєш.

Що роблять спортсмени, які не можуть дістатися фінішу? Правильно, сходять з дистанції.

Чого і нашим героям бажаємо.


Залишити коментар