Почему выгнали директора столовой

Тра.20.2020. / Коментарів: 2

Рубрика: Нам пишуть

Я узнал случайно, что у нас выгнали директора столовой, непонятно, почему. Я и мои студенты питаемся там за небольшие для Киева, деньги. И качество блюд на высшем уровне. Почему это не нравится ректору я не понимаю. Может так быть, что она не заносила ему денег или продуктами не отдавала? ИЛи там не было воровства и откатов.

Вот теперь мы остались и без нашего центра культуры, и без дешевой столовой, а потом уверен и спорткомплекс уйдет кому-то в аренду. Нас потихоньку распродают.

Вот только общежития остаются, но думаю не надолго, потому что этот карантин позволит отдать территорию любым заинтересованным депутатам, для которых вопросы земли и денег важнее образования.

Всем давно видно, качество обучения на уровне техникума, дипломы дают всем подряд ( даже заочникам певцам-недоучкам типа Ярмака).

А о науке и говорить не о чем, Харченко за столько лет все похоронил, а что было стоящим – продал. Ему тоже нужны деньги на безбедную старость. Обидно, что наш коллега, выпускник – слон, кода-то ученый Запорожец стал таким же продажным взяточником от иностранцев. Теперь видно кто останется – воры и взяточники.

 

Коментар редакції.

Керівника студентської  їдальні Ісаєнко звільнив. А саме вона підняла нашу їдальню на дуже високий рівень. Але Ісаєнкові потрібна готівка. недавно представили нову директорку.

Ми поки не знаємо всієї інформації про неї, але на вік близько 35 років. Знайома дружини Ісаєнка. Буде для них готувати і заносити щотижня гроші. Так працює Ісаєнко. А довідаємося більше – поінформуємо.

Центр культури і мистецтв потихенько переходить до власника клубу «Форсаж» Ростислава Ручко. Спонсора Дмитра Андрієвського. Ростик щомісяця заносить Ісаєнкові гроші в сумі 100 тисяч гривень готівкою. За те, що Ісаєнко не бачить порушень в тому, що зменшена оренда.

Зараз Р.Ручко робить ремонт в ЦКМ. Буде забирати і його.

Спорткомплекс за останні неповні 5 років сім директорів так розвалили, що важко когось знайти, щоб забрав.

Якість освіти в НАУ давно перестала бути «трошки нижче неба». Ісаєнко і сам дурак, і таких самих дурачків привів із собою і поставив на ключові посади. Але якщо воно одне з другим нетямуще, то і результат буде такий же.

Ярмак закінчив університет 7 років тому. Йому наш диплом – до одного місця. просто потрібно було попаритися Ісаєнкові з відомою серед студентів людиною.

Харченко і наука – речі несумісні. Він завжди прикривався наукою. Всі праці – у співавторстві. А гроші наукові завжди крав грамотно. Кожен, хто мав тему – йому давав відкат. Ви це знаєте не гірше за нас. А захотів вкрасти ще більше – затримали. 21 травня 2020 року відбудеться наступне засідання ВАСУ, де Харченко у якості обвинуваченого.

А Саша-турЫст, вын же Запорожець, швидше запроданець. він є головним винуватцем розвалу НАУ. Гроші затуманили йому мізки. Люди давно плюють йому вслід.

 


Коментарів 2 Додати коментар

  • Это все редкие пидоры.Но наша власть никак не даст оценку этим ублюдкам,место которым в тюрьме.

  • Так они выгоняют всех арендаторов с корпусов чтобы деньги им в карманы поступали может пора что то делать ? Давайте что то думать как из нахрен убрать от туда

Залишити коментар