Подяка “мусорному королю”

Після вчорашніх події з кадровими змінами в ННІЗДН та в навчально-спортивному оздоровчому центрі НАУ так і хочеться поспівчувати Шульзі, але цей овоч  не заслуговує. Переведення Калантая – це ж плювок в Шульгу, такий собі хід конем – віддалитись і спасти самого себе. Мачомен втік під спідницю Калити, разом з підрозділом.

Чому б і ні. Бути здобувачем бонусів для скупого негідника-недопроректора, розгрібати гній за куклою в ННІЗДН, бруднити руки в болоті посіпак і вечорами у вільний час натирати мозолі, не всім так хочеться. От і пригрівся біля Калити та й договорняк з білявкою простіший та приємніший.

У Шульги залишилась одна надія – на куклу. Та і тут труба. Кукла без Калантая не кукла, а купа ганчір’я. Ніде такого не бачили? А жаль, завітайте в ННІЗДН.

Як це можна назвати? Ми не знаємо. Та голова наглядової ради знає – Мізюк – «нулЕвая».

нулевая Мизюк

За підказку виражаємо велику вдячність «мусорному королю» Батрудинову та експерту в інформаційній безпеці пану колобраціоналісту Юдіну. Без доступу до їх телефонів та без використання новітніх технологій в церені захисту інформації  ми б не відповіли на питання «як назвати Мізюк» ? Вони зекономили наш час. Цитую Батрудінова: «Мизюк нулевая оказалась».

Так і будемо її називати – нулевая Мизюк!

кукла Мизюк

Далі буде…


Залишити коментар