Посилена «нова команда» рейдерів, яка «прагне врятувати» НАУ

Представляємо «нову команду» рейдерів, яка «прагне врятувати» Національний авіаційний університет 

Головний “керманич” – Ісаєнко В. – доктор біологічних наук, професор, сфера наукових зацікавлень – дослідження глистів. Не у космосі, звичайно, а в агросекторі. Принцип життєдіяльності цих паразитів взяв за основу своєї діяльності. Живе та працює, паразитуючи.

158

Фігурант кримінальної справи про продаж ліцензій на освітню діяльність приватним навчальним закладам, які не відповідають вимогам.

Організатор невдалої спроби озброєного захоплення університету 14 березня 2014 року.

Також намагався купити кримінальне провадження проти ректора Кулика. Також невдало. «Зайшов» в університет через дачу хабара заступнику міністра освіти Ковтунцю.

Читайте також: За назначение нового и.о. ректора НАУ заплатили 500 тысяч евро

Продовжив традиції незаконних звільнень, залякувань та цькувань співробітників університету, започатковані рейдерами з банди Квіта.

Майснер А. – перший проректор з адміністрування, без освіти, стажу, наукового ступеня та вченого звання (але над цим уже працює більше тут). Незаконно перебуває на посаді понад рік, отримуючи заробітну плату понад 60 тисяч гривень на місяць. Намагаючись втриматися на посаді після висновків Комісії МОН, змушений був «здати» своїх поплічників Квіта, Бідрудінова, Харченка, Авдєєва.

Аферист зі стажем, одна з його оборудок – зникнення в невідомому напрямку комплексу університетських будівель по вул. Вітряні Гори. Його функція у цьому злочині полягала в тому, щоб вчасно не відреагувати на незаконний продаж. А вже після продажу третій особі, яка вступила в права власності, почав зображати бурхливу діяльність.

Іванова Т. – проректор з навчально-виховної роботи. Пенсіонерка, доктор наук з державного управління, колишній декан Академії муніципального управління, де прославилася стабільною ставкою хабара у 300 дол. США за все – екзамен, продовження контракту, прийом на роботу тощо. Фігурант кримінальної справи про хабарництво, через яку вимушена була звільнити посаду разом з ректором АМУ Присяжнюком, який також в результаті скандалу вимушений був залишити посаду. Нині Присяжнюк – член Наглядової ради НАУ.

Іванова, у функціональні обов’язки якої входить робота зі студентами, абсолютно не вміє користуватися комп’ютером.

Шульга В. – проректор з корпоративного розвитку, фігурант численних кримінальних проваджень, шахрай, намагався через хабар уникнути кримінальної відповідальності, але провадження проти нього поновлені. Певний час вимушений був за рішенням суду носити т.зв. електронний браслет.

Як АТОшники люстрували Шульгу

Харченко В. – проректор з науки!!!))) сидить під домашнім арештом, чекає завершення слідства і оголошення судом вироку за рекордний хабар у 5 млн. грн.

На передодні роботи комісії МОН щодо НАУ було оприлюднено листа Голови НР НАУ О.Бадрудінова на імя Міністра Гриневич.

Читайте також:»Безглузді та непослідовні управлінські дії в.о. ректора Харченка В.П. і його заступників Майснера А.В. та Шульги В.П. можуть призвести до істотної шкоди університету!»

Прогноз Бадрудіново виповнився, проте це йому коштувало звільненням з посади голови. Допоміг Майснер та Ковтунець.

Читайте також: СМИ узнали, в каких валютах хранил деньги уволенный ректор-взяточник

Таким чином, концентрація криміналу в керівництві університетом, порівняно з каденціями Харченка, збільшилася. Причина – матеріальна вмотивованість першого заступника міністра освіти і науки України В.Ковтунця.

Читайте також:ПОНОВИЛИ ТА Й ЗВІЛЬНИЛИ! ІСАЄНКО «ПОВЕРТАЄ» НАУ В РУСЛО ЗАКОНУ НА ПІДСТАВІ РІШЕНЬ КОВТУНЦЯ З МОНУ?

P.S. Чим дальше в ліс тим все веселіше.


Залишити коментар