Послу Сполучених Штатів Америки

Кві.25.2018. / 1 коментар

Послу Сполучених Штатів Америки

п. Марі Йованович

 

Високоповажна пані Посол!

 

Протягом усього часу з дня відновлення Незалежності України Сполучені Штати Америки прямо чи опосередковано через різні неурядові інституції надавали Україні безцінну допомогу у розбудові громадянського суспільства та дієвих інститутів усіх гілок влади. Америка не стояла осторонь ні в часи успіхів, ні в часи непростих періодів новітньої української історії.

Щиро шануємо цю підтримку провідної країни вільного світу і усвідомлюємо її роль у становленні молодої української демократії та проведенні системних реформ.

На жаль, не всі державні чиновники виявилися готовими до системних змін і продовжують працювати за інерцією. Ця категорії осіб, наділених величезними владними повноваженнями, не усвідомлює ні відповідальності за долю реформ, ні можливої кримінальної відповідальності за порушення законів, які ними трактуються вільно, на свій розсуд.

А якщо нехтування нормами Конституції України, європейськими цивілізаційними принципами відбувається публічно, то це несе в собі загрозу зневіри громадян у необхідність реформ та користь від них.

Слабка на сьогодні в державі сила права, низький авторитет судової влади для державних службовців високої категорії, змушує нас звернутися до Вас, високоповажна пані Посол, за захистом.

Звертаємо вашу увагу, що, брутально нехтуючи нормами Закону та права, керівництво Міністерства освіти і науки України, ігноруючи рішення суду, призначило ректором одного з провідних університетів країни – Національного авіаційного – особу, що сфальшувала вибори ректора. Докази цьому містяться у кримінальних провадженнях, занесених до ЄРДР та численних позовах, що розглядаються в судах.

Таке цинічне ігнорування нормами Закону є неприпустимим для Міністра. Її дії сприймаються десятками тисяч освітян як приклад реакції на рішення суду, винесеного Іменем України. Користуючись її логікою, Ім’я України абсолютно нічого не варте.

Наші численні звернення до Президента, Уряду, правоохоронних органів, Міністерства освіти і науки України не дали жодного результату. А рішення суду проігноровано.

Просимо Вас, пані Посол, звернути увагу на ситуацію навколо багатотисячного колективу Національного авіаційного університету та порекомендували керівництву Міносвіти повернутися у свої діях у правове поле.

Упевнені, що Вас почують.

 

З глибокою повагою
комітет порятунку НАУ

 

 

Анонс! Пресконференція.
Громадськість запобігає вчиненню злочину керівництвом Міністерства освіти України


Коментар 1 Додати коментар

  • Становится все горячее и горячей: зона огня вокруг МОН все больше и больше расширяется.
    А зона комфорта и возможности действовать как прежде ссужается до минимума.

    Уже не только шапка горит на голове вора, но и остальная одежда начинает тлеть, а там гляди и тело зашкварчит… Можно и сгореть дотла!

Залишити коментар