Потому что нєльзя бить на свєтє… жополізом такім

47192

Для «ректора» НАУ Володимира Ісаєнка все, що є у власності університету, автоматично означає приватну власність родини Ісаєнків. Адже вплив на управлінські рішення «ректора» його дружини переоцінити, насправді, важко. Так завжди буває, коли чоловік – тупуватий підкаблучник, а якщо ще закомплексований, тобто молодиться, підколює ботокс, фарбується, ходить тільки з охороною, цілодобово хтось біля нього чергує, то з такого «пітерпенівського наполеончика» можна ліпити все, що завгодно. Чим, власне, і турботливо і займається Ірина Ісаєнко.

Ну а вже доморощені лизоблюди змагаються між собою у майстерності догодити ботоксному глистознавцю і кожен з них придумує якусь свою дебільну родзинку.

Гудманян по-своєму стріляє оченятами, Вовк з Білоус морочить фарбовану голову дурними інноваціями, Бойченко допомагає вимивати кошти з Центру сертифікації, деканші фокусують увагу «ректора» на декольте та литках.

А професійний жополиз і альфонс Клочківський придумав як бонус «фото з ректором». Прогіб не просто зсчітан, він – увєковєчєн!
Можливо і захоче якийсь мінус чи мінусіха сфоткатися з бтоксним чмом, але потім обов’язково видалить це фото. Бо зачмирять!


Залишити коментар