Пожежа в НАУ — класичний та універсальний спосіб «вирішення» всіх проблем у в.о. ректора Ісаєнко

9 липня під аеродинамічною трубою загорілося сміття. Завдяки вчасному виклику пожежної охоронцем НАУ і вахтером з новобудови (Донця 2Б, панелька) пожежу вчасно загасили.

Іван Дудник 
Іван Дудник Якийсь дикий та жахливий символізм. Версія навмисного підпалу на фоні вихідних у канікули-відпустки та недавнього ремонту має право на існування. Пожежа – класичний та універсальний спосіб “вирішення” всіх проблем.

 

Іван Дудник
Іван Дудник Пожежа в НАУ … То тліє, то палає… Пожежа рідко буває без піжпалу
Кирилл Николаев
Кирилл Николаев Аеродинамічна труба дуже заважає будівельникам, так як у них по плану, там повинен стояти будинок. Крім того, вона заважає і мешканцям будинку. Так як коли продавали квартири, ніхто і не казав, що труба працює і там проводять досліди. Попередники, дуже хотіли закрити надбання України.
NAU Informal
NAU Informal Чи планує адміністрація НАУ з’ясовувати обставити загоряння? Які заходи будуть вжиті, щоб такого більше не було? Якби під трубою не було купи сміття, не було би чому горіти. Volodymyr Isaienko
Кирилл Николаев
Кирилл Николаев Може сміття ще роки назад спеціально збирали (під трубою ), щоб потім підпалити. Відверто, був біля труби нещодавно і сміття зовні не побачив. 
Сергей Шиенков
Сергей Шиенков Освіта що випереджає час…
Джерело: NAU informal

Залишити коментар