Пральна машинка Ісаєнка

Ісаєнко здурів. Точно здурів. Не вірите? Давайте проаналізуємо документи, люб’язно надані редакції нашими позаштатними кореспондентами.

Вони свідчать про те, що Ісаєнко своїм розпорядженням перерахував товариству з обмеженою відповідальністю «БІНОМ» значну суму коштів за «Проведення робіт з виявлення закладних пристроїв на ОІД».

Що ж це за такі коштовні роботи, яких немає навіть у статтях розходів?

Усе дуже просто. ТОВка перевіряла кабінет Ісаєнка на наявність прослушки.

Хіба НАУ став режимним надсекретним об’єктом? Та ніби ні. Усі секрети Запорожець, Харченко і Тесля давно продали і вивезли до країни, яка радо годувала і кормила цих безтолкових скупердяїв по кілька разів на рік.

А захист від прослушки йому потрібен для того, щоб не упіймали на хабарі. Це його безпосередня функція – гроші красти з бюджету. Хіба чесний керівник думає про прослушку? Отож.

Навіть панотамангенерал Сізіков, мабуть, отримав свою доляху від тих поїздок.

Насправді все відбувалося так. Прийшли представники ТОВки з пристроєм, поносили його приміщеннями Ісаєнка, ніщо не «запікало». Через годинку пішли. Ну дав би Ісаєнко по 200 гривень хлопцям на морозиво.

Але ж воно скупе. Потратилося, кажуть, на весілля дочки в Канаді. Треба поповнювати запаси. За рахунок колективу.
Так і з’явилися на світ ці дві злодійські платіжки на кругленьку суму.

Не побридилося ботоксне чмо навіть самостійно підписати акти виконаних робіт, щоб ніхто не знав.

Не сумнівайтеся – як мінімум половина з цієї суми пішла в кишеню глистознавцю як відкат. Не для себе – для доні. В Канаду.

 


Залишити коментар