Права рука в МОН не знає, що робить ліва в НАУ

Жов.12.2016. / Коментарів: 7

Всі працівники НАУ уважно слухали висновки комісії МОН щодо НАУ. Нагадаємо підсумкову частину:

Дуже дивним виглядає лист підписаний заступником міністра, який наведено нижче. Може метаморфоза сталася дійсно у кабінеті?(За назначение нового и.о. ректора НАУ заплатили 500 тысяч евро)

kovtunec-mon-001
МОН доручив привести у відповідність до вимог законодавства Статут, штатний розпис, склад Вченої ради та Наглядової ради університету – офіційний лист Міністерства.

 Сьогодні до НАУ надійшов офіційний лист Міністерства освіти і науки України №1/11-12763 від 03.10.2016 р. за підписом першого заступника міністра В.В. Ковтунця, в якому йдеться про опубліковані на веб-сайті МОН України рекомендації та пропозиції Комісії з перевірки скарг і звернень громадян, що надійшли до Міністерства освіти і науки України щодо Національного авіаційного університету.

Перший заступник міністра освіти і науки України доручив виконуючому обов’язки ректора НАУ В.М. Ісаєнку врахувати у своїй подальшій діяльності та повідомити про результати врахування наступних пропозицій Комісії:

  • вжити невідкладних заходів для приведення Статуту Університету у відповідність до Закону України «Про вищу освіту»;
  • увести зміни до штатного розпису;
  • привести склад і діяльність Вченої ради Університету до встановлених Законом України «Про вищу освіту» вимог, зокрема, стосовно участі в її роботі виборних представників студентів (курсантів);
  • переглянути склад Наглядової ради Університету та посилити її керівництво.

В. о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко та колектив університету вже розпочали відповідну роботу, спрямовану на виконання зазначених рекомендацій і лист МОН України з цього приводу додатково закцентував цю роботу як пріоритетну з точки зору забезпечення діяльності та розвитку НАУ з чітким дотриманням вимог законодавства.

Позитивним є також те, що така робота проводиться в університеті спільно з усіма трудовими колективами навчально-наукових інститутів НАУ, в рамках робочих  зустрічей із ними адміністрації ВНЗ, а також в межах консолідованої діяльності спеціально утворених робочих груп.

 


Коментарів 7 Додати коментар

Залишити коментар