Правда переможе! ХНУРЕ, НАУ та інші ВНЗ будуть звільнені від рейдерів!

Жалюгідність недоректора від Самопомочі

rubin-007-520x245

Сьогодні повинна була статися сенсація: “борець з корупцією”, “кращий айтішник”, “талановитий підприємець”, “геніальний керівник-патріот” за міркуванням ошуканих ним, а за фактом – звичайний шахрай-місцевий депутат від партії базікал САМОПОМІЧ Едуард Рубін повинен був оголосити про наявність у нього аж 12, 5 років стажу!

Але не вийшло. ВГО “Права Народа” та особисто я за оцінками псевдопатріотичної (а за фактом містячкової люмпенізованої злочинної групи від місцевого осередку Самопомочі) спільноти були виставлені “рєшаловами, аж всесильними”. Для цього були підключені нафталінові “політики” на кшалт Ігоря Душина, який “вкрай” ефективно брав участь у президентських виборах, здобувши в межах усієї України підтримку аж у 8000 голосів (приблизно 0 відсотків)!

Комічності ситуації додавало те, що рішення Київського райсуду було видане потайки суддею Шмадченко С.І., справа про порушення присяги судді відносно якої знаходиться на розгляді у Вищій раді юстиції та яка за рішенням ВККС повинна бути звільнена. Рішення було винесене у рекордно короткий строк із масою процесуальних та матеріальних порушень. В той же час суддя Шмадченко С.І. не в змозі 2,5 роки винести вирок особам, що захопили ХОДА у 2014 році… Оце суддя! оце рішення!

Повідомляємо, що сенсації із стажем не сталося! Його, стажу, нема! Суддя буде звільнена! МОН вже поінформовано! Правоохоронці займаються ретельно вивченням ситуації. І борони, Боже, МОН від прийняття неправомірних рішень (бо Рубін вихвалявся, що питання з Лілією Гриневич вирішено, він нівелює вибори і буде надалі виконувати обовязки ректора), бо якщо так, то будемо реагувати, а винні в беззаконні працівники МОН підуть слідом за Інною Совсун. (На жаль, на провокацію та брехню Е. Рубіна прореагували не лише маргінальні сайти як НАКІПЕЛО, так і такі поважні, що лише починають завойовувати аудиторію, як СПРАВЖНЯ ВАРТА – якщо вона справжня, то до інформації треба підходити критично, а не виставляти фейки від САМОПОМОЧІ, чути чи питати інші сторони конфлікту, бо така подача матеріалу є вкрай непрофесійною(((( )

А з того, що вже можу оприлюднювати: працюємо далі, подали апеляцію (почувши смак проблеми, нам, збираючи інформацію, телефонували з МОН та, мабуть, також будуть апелювати), на прикладі цієї ситуації виявляємо тих, хто працює, та тих, хто базікає та уявляється працівниками! Проблема ХНУРЕ є вже критичною та вимагає інформування та втручання Президента України як Гаранта Конституції з метою зупинки цієї самопомічської рубіно-вакханалії.

Правда переможе! ХНУРЕ, НАУ та інші ВНЗ будуть звільнені від рейдерів, а місце злочинців не у теплих кабінетах, а у Жовтих Водах!

Далі буде)


Залишити коментар